Planšetės ir projektoriaus hibridas MSI Staging


Šiandien jau nieko nestebina, kad mobilūs įrenginiai turi po keletą web kamerų, o projektoriai gali lengvai tilpti kišenėje. Kompanijos MSI specialistai parodė dar vieną galimą įrenginių integravimo variantą: tarptautinėje parodoje CES 2011 jie parodė planšetinio kompiuterio su integruotu projektoriumi prototipą.

MSI Staging plansetinis kompiuteris - projektorius

Konceptas kodiniu pavadinimu Staging – tai planšetinis kompiuteris, turintis 10“ įstrižainės ekraną ir dirbantis mobilaus Intel procesoriaus bei operacinės sistemos Windows 7 pagrindu. Tikėtina, kad jei šis mobilus įrenginys turės bent kažkokį pasisekimą, ateityje gali pasirodyti ir variantai ARM architektūros procesoriais bei Google Android operacine sistema.

Planšetinis kompiuteris turi integruotą kompaktišką projektorių, kuris ne tik leidžia demonstruoti ant tinkamų paviršių filmus, nuotraukas, rodyti prezentacijas, bet taip pat atvaizduoja virtualią klaviatūrą, kurios pagalba galima rinkti tekstą. Sprendimas tikrai originalus, tačiau tokia simbiozė turi ir savų niuansų: įrenginio dydis bei svoris tikrai bus silpnoji jo pusė, o tai yra turbūt vienas iš pagrindinių kriterijų, renkantis planšetinį kompiuterį.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos