Sony svajoja apie antrą vietą planšetinių kompiuterių rinkoje


Japonų gigantas Sony pasidalino savo planais apie planšetinius kompiuterius bei savo vietą šioje rinkoje. Įdomiausia vieta tapo šios kompanijos atstovų pasisakymai apie tai, jog 2012 metais Sony ketina užimti antrą vietą pasaulyje pagal jos išleistų planšetų pardavimo apimtis. Kas linksmiausia, kad pastaroji kompanija iki šiol nėra išleidusi nė vieno planšetinio kompiuterio.

Analitinės kompanijos iSuppli vertinimu, iki 2014 metų šių mobilių įrenginių rinka patrigubės, lyginant su šiais metais. Absoliučių skaičių kalba tai reiškia, kad šiais metais bus išleista apie 57 mln. įrenginių, o 2014 metais – jau 171 mln. Palyginimui: kompanijai Apple praeitų metų balandžio – rugsėjo laikotarpiu pavyko parduoti apie 7.5 mln. iPad planšetų, o tai yra 95 proc. visos rinkos.

Deja, Sony atstovai neatskleidė jokių detalių, kaip šiai kompanijai pavyks pasiekti tokį ambicingą tikslą. Už tai šiuo metu galima drąsiai sakyti, kad Sony užima antrą vietą pasaulyje tarp nepagaminusių nė vieno planšetinio kompiuterio. Ir sunku bus paneigti…

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos