Atvirukas su LCD ekranu


Šiandien mes praktiškai jau atsisakėme tradicinio pašto, bent jau sveikinimus mes vis dažniau siunčiame el. paštu arba SMS / MMS pagalba. Tačiau su atvirukų „TV ir a Card“ pasirodymu senas geras tradicinis paštas vėl gali tapti populiarus. Visas triukas slypi į atviruką įmontuotame 4,3“ įstrižainės LCD ekrane.

Išsaugotas atminties mikroschemoje vaido įrašas automatiškai pasileis, kai tik atvirukas bus atverstas. Idėjos tikslas akivaizdus – autoriai nori sugražinti sveikinimo netikėtumą, kad brangūs būtų ir dėmesys, ir dovana. Integruoto LCD ekrano raiška sudaro 320 x 240, o atviruko dydis – 297 x 210 mm (standartinis A4 formato lapas), tačiau prieinamos ir A5 formato (148 x 210 mm) versijos.

Bazinėje komplektacijoje esančios atminties užteks maždaug 30 minučių įrašui, o ličio jonų baterijos užteks maždaug 90 min. Konstrukcija taip pat numato integruotą garsiakalbį ir 3,5 mm garso išvesties jungtį. Be, norint gali pasirinkti patobulintą atviruko versiją su 4 GB atminties ir baterija, kurios užteks 7,5 val. Vaizdo medžiagos valdymas ir baterijos pakrovimas įgyvendinamas USB jungties pagalba. Atvirukas šiuolaikinis, tačiau už tokią naujovę teks sumokėti apie 90 JAV dolerių (~ 225 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos