Samsung nešiojamų kompiuterių asortimentą papildys Series 3


Kaip teigia resursas Engadget, kompanija Samsung greitu metu pristatys naują nešiojamų kompiuterių seriją Samsung Series 3. Visai neseniai jau buvo pasirodę Series 9 modeliai, kuriuos apjungė tokie bendri bruožai, kaip korpuso konstrukcija, naudojamų medžiagų kokybė, o taip pat aukšta kaina.

samsung-Series-3-nesiojamas-kompiuteris

Samsung Series 3 tikslinė rinka yra populiarūs bei palyginti nebrangūs nešiojami kompiuteriai. Tikslių charakteristikų čia galima ir neminėti, kadangi ši serija numato labai platų platformų panaudojimą: nuo biudžetinių AMD Fusion ir pačių brangiausių Intel Core i7. Atitinkamai ir kitos komplektuojančiosios dalys skirsis.

Naujovės turi pakankamai „šviežią“ dizainą, kuris gana panašus į vyresnių modelių, tačiau jei Series 9 korpusas gaminamas iš duraliuminio lydinio, tai Series 3 turės tik keletą aliuminio elementų. Dabar madinga „salų“ tipo klaviatūra (gerai pažįstama iš MacBook kompiuterių) taip pat panaši į tą, kuri naudojama Series 9 modeliuose.

Šaltinis teigia, kad naujų, tačiau oficialiai dar nepaskelbtų Samsung nešiojamų kompiuterių kaina prasidės nuo $599 (~ 1500 lt).

5 komentarai (-ų)

 1. Egu parašė:

  Lauksim pasirodant rinkoje 🙂

 2. Jonny parašė:

  reik tiketis, kad neuzkels kainos, kaip kad Lietuvoj megsta padaryti

 3. Linas parašė:

  Realiai tai uz tokius pinigus tikrai nieko gero nesitikiu. Visi jie eis iskart po garantinio i taisykla.
  http://www.kompiuteriutaisykla.lt Geriau jau ten

  • Konstantinas Pushalotas parašė:

   kam taip iš karto į garantinius nurašyti? 🙂 čia gi MacBook klonas… negendantis gražuolis… 😀

 4. Tadas parašė:

  Kompus pradejo gaminti tik kad jie kazkaip atlaikytu 2 metus


Kitos kategorijos naujienos