Lenovo pristatė ThinkPad E425 ir E525 bei USB monitorių ThinkVision LT1421


Kompanija Lenovo anonsavo iš karto tris naujus produktus. Pirmi du – tai nešiojami kompiuteriai, priklausantys ThinkPad Edge serijai bei skirti mažo ir vidutinio verslo atstovams. Tai bus 14“ modelis Lenovo ThinkPad E425 bei 15,6“ modelis Lenovo ThinkPad E525. Kompanijos teigimu, pastarieji kompiuteriai yra beveik 13% plonesni už savo pirmtakus, jie bus prieinami juos bei raudonos spalvos. Naujokai aprūpinti klaviatūromis, apsaugotomis nuo drėgmės, bus variantų ne tik su matiniu, bet ir blizgiu ekranu (tai šiek tiek neįprasta modeliams, orientuotiems į verslo sektorių).

Lenovo ThinkPad E425 ir ThinkPad E525 turės hibridiniu AMD APU A serijos procesorius su integruota Radeon HD grafika bei dirbs operacinės sistemos Windows 7 pagrindu. Be to, naujokai palaikys iki 8 GB operatyvios atminties, iki 750 GB talpos kietu disku, turės optinį DVD įrenginį, 4-in-1 atminties kortelių skaitytuvą, integruotą web kamerą, HDMI, bus galima įsigyti variantų su pirštų atspaudų skaitytuvu. Šių nešiojamų kompiuterių pradinė kaina prasidės nuo $549 (~1370 lt), prekyboje (bent jau JAV teritorijoje) pasirodys iki rugpjūčio mėnesio pabaigos.

Be minėtų nešiojamų kompiuterių buvo pristatytas ir 14‘ įstrižainės ekraną turintis monitorius ThinkVision LT1421 Wide, kurio storis siekia vos 1 cm. Pastarąjį prie kompiuterio galima prijungti USB sąsajos pagalba; monitoriaus debiutas taip pat rugpjūtį bei kainuos $220 (~ 550 lt).

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos