Lenovo ThinkPad Tablet vs. Samsung Galaxy Tab 10.1


Apie planšetinius kompiuterius Lenovo ThinkPad Tablet ir Samsung Galaxy Tab 10.1 buvo rašyta ne vieną kartą. Lenovo produktas parduodamas kartu su specialių rašiklį bei eilę kitų įdiegtų aplikacijų, skirtų verslo segmentui: nuo kompiuterio nuotolinio valdymo programų iki prezentacijoms skirtų aplikacijų. Samsung įrenginys – tai vienas iš sėkmingiausių Android planšetinių kompiuterių, kuris dėl savo panašumo su iPad pateko į Apple nemalonę.

Resurso Engadget žurnalistai nusprendė gyvai palyginti šiuos du planšetinius kompiuterius. Nuotraukose akivaizdžiai matyti, kad Samsung produktas vos ne dvigubai plonesnis už savo konkurentą ir žymiai lengvesnis, jei tikėti žurnalistų pojūčiais. Iš kitos pusės, pastebėta, Lenovo sprendimas dėl savo didesnių matmenų labiau dera prie jo savininko kaip verslo atstovo stiliaus.

Beje, vaizdo klipe galima susipažinti su kai kuriomis Lenovo ThinkPad Tablet funkcijomis, tame tarpe ir su ofisinėmis programomis, esančiomis nutolusiame Windows serveryje, taip pat piešimo galimybėmis, pademonstruotas ranką įvestų tekstų atpažinimas – visos šios funkcijos išnaudoja specialaus sensorinio rašiklio galimybes.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos