Myliumuzika.lt – nemokamai klausykis lietuviškos muzikos


Visus žinomiausius Lietuvos atlikėjus ir grupes nuo šiol galima rasti vienoje vietoje – svetainėje MyliuMuzika.lt. Čia lietuvių sukurtos muzikos galima klausytis visiškai nemokamai.

Naujasis muzikos portalas buvo pristatytas antradienio popietę klube „Tamsta“.

Myliumuzika.lt – tai naujos kartos muzikos paslauga. Pasaulis keičiasi, o su juo ir mūsų norai klausyti, pasiekti muzikos atlikėjus ir jų kūrinius. Muzika nemiršta, ji tiesiog atgimsta naujais būdais. Nuo gramofono, link juostinės ritės, vėliau kasetės, dar vėliau CD ji vis keičiasi ir evoliucionuoja… Internetas stipriai pakeitė šią pusiausvyrą, bet taip pat sukūrė naujas galimybes muzikai pasiekti klausytojus“, – skelbia svetainės kūrėjai.

Interneto tinklalapis sukurtas bendradarbiaujant su autorių teisių gynimo organizacijomis NCB ir LATGA-A.

Svetainėje galima rasti bene visų populiarių Lietuvos grupių ir atlikėjų muziką, nuo a.a. Vytauto Kernagio iki ŽAS ar grupės YVA.

Tinklalapio lankytojai gali patys susikurti muzikos grojaraštį, į jį įtraukti skirtingų atlikėjų dainų, arba tiesiog klausytis vieno mėgstamo atlikėjo albumų.

Neužsiregistravus leidžiama perklausyti tik 5 dainas, norint išgirsti daugiau teks prisijungti prie svetainės naudojant „Facebook“ arba Zebra.lt paskyrą.

Atsižvelgiant į perklausas sudaromi dienos, savaitės ir mėnesio „topai“.

„Atėjo visiškai nauja muzikos įrašų platinimo era, į tai reikia objektyviai atsižvelgti. Ir net patys klausytojai turėtų turėti kažkokį instrumentą, kaip galėtų paremti savo mėgiamas grupes. Iš kitos pusės, ir muzikantai turėtų suprasti, kad tik visiškas atvirumas ir skaidrumas gali suteikti jiems populiarumą“, – teigia grupės „Antis“ lyderis ir architektas Algirdas Kaušpėdas.

Jam pritarė ir atlikėjas Viktoras Vee-Diawara: „Bus vieta Lietuvos atlikėjams savo muziką kažkur parodyti. Manau, kad tai yra viena iš problemų, kad (…) nebėra vietų, kur tą muziką parodyti, nebent savo tinklalapyje, arba per koncertus.“

Tinklalapio kūrėjai žada ateityje sukurti programėlę išmaniesiems telefonams, kuri leistų lietuviškos muzikos klausytis bet kur ir bet kada. Taip pat ketinama suteikti galimybę nusipirkti dainas ar albumus.

Image and video hosting by TinyPic

Šaltinis: www.15min.lt

Vienas komentaras

  1. ausra parašė:

    geros dainos


Kitos kategorijos naujienos