Susipažinkime su ultrabooku HP Pavilion DM3


Atrodė, kad kompanija HP paskutinius mėnesius buvo užsiėmusi tik savo restruktūrizacijos reikalais ir jai visai nerūpėjo naujų produktų, klasifikuojamų kompanijos Intel kaip „Ultrabook“ tipo nešiojami kompiuteriai, kūrimas. Vis tik resursas Ritchie’s Room tvirtina, kad kompanija dar iki metų pabaigos rinkai pristatys savo pirmąjį ultrabooką HP Pavilion DM3.

Kompiuteris turi 13,3“ įstrižainės 1366 x 768 raiškos ekraną, jo matmenys – 318 х 220 х 18 mm, svoris – 1,49 kg. Gali būti, kad tai visai ne rekordiniai parametrai, lyginant su kitais ultrabookais, tačiau tas pats resursas, testams gavęs HP Pavilion DM3, teigiamai atsiliepia apie pačią konstrukciją.

Iš pradžių bus prieinamos kelios HP Pavilion DM3 modifikacijos, iš kurių didžiausias skirtumas – tai procesoriaus modelis: vienu atveju tai bus Core i3 su 1,4 GHz dažniu, kitu – Core i5 su 1,6 GHz dažniu (2,3 GHz – Turbo Boost režimu). Įdiegtas vienas 4 GB operatyvios atminties modulis, taigi yra galimybė padidinti talpą iki 8 GB. Kaip duomenų kaupiklis naudojamas 128 GB talpos SSD diskas.

Klaviatūra turi LED pašvietimą, kuri galima išjungti specialia klavišų kombinacija. Ne išskirtinė funkcija, tačiau ultrabook tipo kompiuteriuose tai sutinkama labai retai. HP Pavilion DM3 taip pat turi Gigabit Ethernet, HDMI, USB 2.0, SD tipo kortelių skaitytuvą, palaikoma Beats Audio technologija. Iš dešinės pusės prieinamas kombinuotas ausinių ir mikrofono lizdas bei USB 3.0 jungtis.

Dabar belieka tik sulaukti HP Pavilion DM3 debiuto rinkoje ir sužinoti kainą.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos