Lenovo ThinkPad X1 Hybrid: Android ir Windows OS savininkas


Kompanija Lenovo planuoja išleisti naują hibridinį nešiojamą kompiuterį su dviem visiškai skirtingos architektūros operacinėmis sistemomis – Windows ir Android.

Kaip praneša resursas Verge, nešiojamas kompiuteris Lenovo ThinkPad X1 Hybrid bus pateiktas rinkai su jau įdiegtomis Windows ir Android. Šio kompiuterio ypatybe taps „žaibiškas“ įrenginio paleidimas į multimedia režimą, kuriame nešiojamas kompiuteris dirbs OS Android pagrindu bei suteiks vartotojui ne tik žiūrėti multimedia turinį, bet ir naršyti Internete. Naujo režimo išskirtinumu taps dvigubai ilgesnis autonominio veikimo laikas, lyginant su tuo, ką turėtų vartotojai, naudodami Windows OS.

Tačiau ką daryti, jei jūs esat Android OS šalininkas, ir nenorite pirkti „geležies“ su įdiegta Windows? Tokiu atveju gali būti naudinga nemokama programa BlueStacks App Player for Windows PC. Pastaroji leis vartotojui paleisti Android aplikacijas Windows aplinkoje. Minėta BlueStacks App Player gali veikti pilnaekraniu režimu visuose įprastuose asmeniniuose kompiuteriuose virtualizacijos dėka, o tai leis Windows naudojantiems vartotojams naudoti 10 iš anksto įdiegtų Android aplikacijų. Ankstyvąją BlueStacks App Player for Windows PC galima parsisiųsti ir išbandyti šiuo adresu.

Kol kas nėra oficialios informacijos, tačiau greičiausiai naujasis Lenovo ThinkPad X1 Hybrid atrodys kaip jau rinkoje debiutavęs Lenovo ThinkPad X1. Pastarasis turi Intel Core i5 procesorių, 160 GB SSD diską, 8 GB operatyvios atminties bei 13,3“ įstrižainės ekraną.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos