Vilniuje atidaromas Telekomunikacijų mokslo centras


Vilniaus universitetas, „Huawei Technologies Co., Ltd“ ir „Omnitel“ pranešė sostinėje steigiantys Telekomunikacijų mokslo centrą.

Vilniaus universiteto rektorius Benediktas Juodka, „Huawei Technologies Co., Ltd“ viceprezidentas Qu Wenchu ir telekomunikacijų bendrovės „Omnitel“ prezidentas Antanas Zabulis pasirašys trišalę bendradarbiavimo sutartį ir oficialiai atidarys bendrą mokslinę-mokomąją laboratoriją „VU, „Omnitel“ ir „Huawei“ telekomunikacijų mokslo centras“.

Pasirašydamos sutartį, šalys susitaria veikti kartu ir taip sudaryti palankiausias sąlygas moksliniams tyrimams, mokslo ir verslo bendradarbiavimui mobiliųjų telekomunikacijų srityje, taip pat mokyti VU studentus šiuolaikinių telekomunikacijų technologijų ir skatinti ekspertų keitimąsi patirtimi, sakoma „Omnitel“ pranešime.

VU, „Omnitel ir „Huawei“ telekomunikacijų mokslo centro atidarymo renginys vyks lapkričio 29 d. 12.00 val. VU Fizikos fakulteto Didžiojoje auditorijoje (Saulėtekio al. 9, III rūmai).

Šaltinis: Balsas.lt

3 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  VU atidaro Kinijos šnipinėjimo bazę. Maladiec…

  • Rolandas parašė:

   tai kad dabar kaip tik nereikes snipineti: pasikvieti entuziastu, profesoriu, meistreliu vietiniu, o tie savo noru viska papasakos, dar ant popieriaus isdestys ir aciu pasakys, kad leido pasireiksti.

   jokiu ambasadoriu su snipais, jokiu hakeriu, besilauzianciu i Lietuvos serverius… viskas oficialu ir grazu.

   klausimas tik, kodel lietuviai nesugalvojo tokios istaigos Kinijoje isteigti. Ten gi isradingu zmogeliu irgi ne vienas ar du.

   • Karvė parašė:

    Darbščių tai ne vienas ir ne du, bet išradingų tai kokie 3 🙂


Kitos kategorijos naujienos