Pasitvirtino Nokia Lumia 900 charakteristikos


Vienas iš tinklaraščio GeekTechBlog autorių papasakojo, jog jam teko galimybė išstudijuoti Windows Phone išmanųjį telefoną Nokia Lumia 900.

Priminsime, kad įrenginys kol kas buvo žinomas tik iš gandų, o jo anonsas – dar priešakyje. Šaltinio teigimu, telefonas buvo gautas iš suomių kompanijos atstovo, kuris taip pat atsakė ir į kai kuriuos klausimus. Deja, „gyvų“ nuotraukų pateikta nebuvo, tad teks pasitikėti naujienos autoriaus garbės žodžiu.

Nokia Lumia 900 – tai naujas Windows Phone modelis, kuris greičiausiai ne anksčiau, nei rinkoje Microsoft anonsuos Windows Phone Tango, kadangi turimas suomių telefono prototipas dirba būtent su šia operacinės sistemos versija. Atitinkamai galima tikėtis, kad naujasis Lumia debiutuos 2012 m. I arba II ketvirtį.

Pranešama, kad 900-asis modelis labai panašus į Nokia Lumia 800, bus toks pats dizainas ir mygtukų išsidėstymas, tačiau tai bus didesnis įrenginys. Tai nenuostabu, kadangi Nokia Lumia 900 turės didesnį ekraną (4,3“ įstrižainės, 800×480 raiškos, AMOLED, Clear Back). Skirtingai nuo 800-osios versijos, Lumia 900 turės ne matinį, bet blizgantį korpusą. Galbūt komerciniai modeliai taip pat taps matiniai.

Šaltinis taip pat patvirtino, kad sistema turės vieno branduolio 1,4 GHz procesorių. tikimasi, kad telefonas gaus 8 MP kamerą nugarinėje dalyje ir vaizdo skamubučiams skirtą priekyje. Nokia Lumia 900 naudos microSIM kortelę.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos