2012 BlackBerry telefono konceptas su dviem ekranais


Kaip jau žinome, kompanija RIM, gaminanti produkciją su prekės ženklu BlackBerry, išgyvena ne pačius geriausius laikus. Daugelis ekspertų linkę manyti, jog išgelbėti kanadiečių korporaciją gali tik stebuklas arba kokia nors revoliucinė idėja. Tokia galėtų tapti dizainerio John Anastasiadis konceptas, pavadintas 2012 BlackBerry.

Išmanusis telefonas turi ekraną, kuris būdamas priekinėje pusėje „apsivynioja“ apie briauną ir padengia nugarinę telefono paviršiaus dalį. Dizainerio teigimu, vien toks sprendimas realiame pasaulyje nepaliktų šansų nei iPhone 4S, nei Nokia N9. Abipusis sensorinis ekranas, iš esmės, leidžia naudoti nugarinę dalį kaip lietimui jautrų laukelį (touchpad), žaidimų kontrolerį arba kaip instrumentą interneto naršyklei valdyti.

Asimetrinė 2012 BlackBerry forma leidžia lengvai nustatyti telefono orientaciją, į jį nežiūrint. Korpuse yra tik vienas aparatinis mygtukas, kuri galima sukonfigūruoti pagal savo poreikius, pavyzdžiui, blokuoti ekraną arba iškviesti web kameros aplikaciją. Beje, koncepte įdiegtos dvi kameros. Abi jos yra virš ekrano, o pastarasis tarnauja kaip blykstė.

2 komentarai (-ų)

  1. Mantas parašė:

    nemanau, kad labai patogu bus tokiu naudotis, kai sensorinis krastas, pastoviai liesi delno dalimi, ir kaip jis reaguos? nebent padarys kraštą nejautrų.

  2. Karvė parašė:

    Vat jei jis per vidurį išsitiestų ir pasidarytų perpus plonesnis bet dvigubai didesnis, tai būtų awesome. Dabar gi – drambliuko svajonės…


Kitos kategorijos naujienos