Preliminarūs duomenys apie AMD Trinity procesorių spartą


Parodoje CES 2012 kompanija AMD aktyviai demonstravo savo hibridinius APU Trinity procesorius bei ką jie sugeba, tiesa, jokių konkrečių skaičių nebuvo pateikta. Buvo tik apsiribota frazėmis, jog x86 branduoliai už dabartinius APU LIano bus 25% spartesni, o grafikos posistemė greitesnė net iki 50%.

Ar tai tiesa, nusprendė patikrinti čekų resursas OBR-Hardware, kuris paprastai ne itin mėgsta skambius AMD marketingo skyriaus pareiškimus. Kol kas pateiktas tik vieno testo – 3DMark 11 – rezultatai, kurie iš tikrųjų rodo didelį ir užtikriną AMD Trinity grafikos pranašumą prieš LIano ir tokį patį užtikrintą x86 branduolių su modifikuota Bulldozer architektūra Piledriver pralaimėjimą.

3DMark 11 (Performance) procesorius AMD Trinity su keturiais branduoliais ir 3,2 GHz taktiniu dažniu surinko P4193 balus. Tame pačiame teste procesorius APU LIano su 2,9 GHz taktiniu dažniu surinko tik P1109 balus. Kai abiejų procesorių taktiniai dažniai buvo sulyginti iki 3,2 GHz, fizikos teste LIano x86 branduoliai pademonstravo pranašumą prieš Piledriver. Tuo tarpu Trinity pranašumą grafikos posistemės testuose ginčyti beviltiška – atotrūkis daugkartinis ir akivaizdus.

Tiesa, dar nereikia skubėti daryti išvadų, kadangi informacija neoficiali, o ir pats šaltinis turi nevienareikšmišką reputaciją. Be to, tai tik vienas vienintelis testas, todėl apie bendrą AMD Trinity prieš LIano pranašumą spręsti dar per anksti.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos