ASUS ruošia monstrą Radeon HD 7970 DirectCU II Top


Vaizdo plokščių Asus DirectCU II serija jau senokai garsėja kaip viena geriausių industrijoje, todėl kompanijos sprendimas išleisti šiai serijai priklausantį Radeon HD 7970 turėtų nudžiuginti daugelį kompiuterių entuziastų.

Naujoji vaizdo plokštė vadinsis ASUS HD 7970 DirectCU II Top ir, taip pat kaip pirmtakai, gaus didžiulę trijų aukštų aušinimo sistemą, nestandartinę plokštę ir įvairias spartinimo galimybes: tai ir 12 fazių maitinimo posistemė su specialiais SAP-kondensatoriais, du 100 mm ventiliatoriai, ir masyvus aliuminio radiatorius.

ASUS žada maždaug 20% efektyvesnį aušinimą, lyginant su etaloniniu variantu. Atitinkamai tai leido gamykliškai paspartinti HD 7970 DirectCU II Top grafinį procesorių iki 1 GHz, o operatyviąją atmintį – iki 5600 MHz. Žinant GCN architektūros potencialą, kompanija paliko galimybę pasireikšti overclocker‘iams bei entuziastams.

ASUS inžinieriai rankas prikišo ir prie vaizdo išvesčių: įdiegti keli DVI, vienas iš kurių DVI-I, o kitas – DVI-D, taip pat keturi DisplayPort. Komplekte bus galima rasti DVI – HDMI adapterį. Eyefinity technologijos dėka tokia konfigūracija leis prijungti iš karto 6 monitorius.

ASUS HD 7970 DirectCU II Top kaina sudarys apie 500 eurų (~ 1730 lt)(tai tiesa bent jau Švedijos mažmeninėje rinkoje), o debiutas numatytas jau vasario mėnesį.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos