ASUS Eee Pad Transformer Prime veikia ir su OS Ubuntu


Su eiliniu pasiekimu galima pasveikinti XDA-developers Forums komandą, reguliariai džiuginančią savo įdomiais pasiekimais programinių platformų perkėlimo į tam iš pirmo žvilgsnio neskirtus įrenginius fronte.

Šį kartą į entuziastų rankas pateko 10.1“ planšetinis kompiuteris ASUS Eee Pad Transformer Prime. Nežiūrint į tai, jog įrenginio atitinkamos programinės įrangos dalies atblokavimo įrankis bus prieinamas tik vasario mėnesio, XDA forumo nariams pavyko ASUS „transformeryje“ paleisti asmeniniams kompiuteriams skirtą Ubuntu Linux.

Zedomax pasivadinęs entuziastas taip pat paruošė nedidelį vaizdo klipą, kuriame demonstruojamas ASUS Eee Pad Transformer Prime su operacine sistema Ubuntu, taip pat parengta ir instrukcija, kaip Canonical produktą įdiegtą į planšetinį kompiuterį, kuriam iki šiol buvov „lemta“ draugauti tik su OS Android.

Kaip galima matyti iš pateikto vaizdo klipo, Ubuntu grafinė sąsaja planšetiniame kompiuteryje veikia gana lėtai. Aišku, tai nėra labai netikėta, kadangi Android ir Ubuntu, nors tam tikra prasme ir yra giminės, tačiau labai tolimos. Savo ruožtu, komandinė eilute veikia neblogai. Aišku, vargu ar kas nors pirks Eee Pad Transformer Prime, kad žaistųsi su komandine eilute.

Vienas komentaras

  1. geduxk parašė:

    ne tikra isntaleciaj greiciau sakiciau tas apts aks ant stacionaro paelsitum virtuol boxa ir palesitum ubuntu jai butu grina isntalecija tada ir suktus greitai nes dabar veikai ir androidas ir ubuntu vienu metu


Kitos kategorijos naujienos