Explay pristatė telefoną Titan su 3 SIM kortelių palaikymu


Kompanija Explay pristatė savo naują mobilų telefoną Titan, kuris gali pasigirti trijų SIM kortelių palaikymu. Tai bus jau ketvirtas toks kompanijos modelis, šalia jau debiutavusių Explay B200, B240 ir Q230.

Kompanijos teigimu, Explay Titan gali naudoti iš karto 3 numerius viename įrenginyje, o tai pravers ir biure, ir kelionėse, ir poilsiaujant. Naujasis telefonas turi gana griežtą monobloko stiliaus korpusą, paprastą, bet gana stilingą dizainą, 2,4“ įstrižainės ekraną, microSD kortelių skaitytuvą (palaikomos iki 16 GB talpos kortelės), Bluetooth 2.1, 1,3 MP kamerą.

Taip pat galima paminėti FM radijo imtuvą ir diktofoną, 3,5 mm garso išvestį, 1000 mAh talpos bateriją, kurios dėka bus galima kalbėti iki 5 val., budėjimo režimu telefonas veiks iki 150 val. Palaikomi tokie vaizdo ir garso formatai, kaip MP4, 3GP, AVI, MP3, MID, WAV, AMR. Navigacija tarp SIM kortelių atliekama specialaus mygtuko pagalba.

Telefonas Explay Titan prekyboje turėtų pasirodyti jau vasario mėnesio viduryje, rekomenduojama kaina sudarys apie 215 lt.

Šaltinis: TipTop.lt

Vienas komentaras

  1. Karvė parašė:

    Įdomu būtų pabendrauti su žmogumi, kuriam neužtenka dviejų operatorių…


Kitos kategorijos naujienos