nVidia GeForce GTX 660 pasirodys jau šį ketvirtį


Remdamasis kinų resursu Inpai, portalas VideoCardz publikavo preliminarią informaciją apie vaizdo plokštę nVidia GeForce GTX 660. Šis modelis, kaip tikimasi, pakeis dabartinį stiprų vidutinės klasės žaidėją GeForce GTX 560 Ti.

GeForce GTX 660 pagrindu taps 28 nm grafinis procesorius GK104, sukurtas Kepler architektūros pagrindu. Vaizdo plokštės konfigūracija numato 2 GB GDDR5 operatyvios atminties, o atminties magistralė sieks 256 bitų. GPU taktinis dažnis sieks 780 MHz, tuo tarpu TDP lygis neturėtų viršyti 225 W.

Jei tikėti gandais, nVidia ruošia kelis šios vaizdo plokštės variantus: su 256 bitų ir 384 bitų magistralėmis. Jei tai iš tikrųjų tiesa, vėl galima scenarijus, kaip ir su dabartinėmis GTX 560 Ti 448 cores ir GTX 570, kaip dalis brokuotų galingesnių GPU tampa pagrindu pigesnės klasės modelių pagrindu.

Antra vertus, jei jau nuo pat pradžių pasirodys du GTX 660 variantai, tai gali liudyti apie gana didelį brokuotų 28 nm GPU lygį. Tokie gandai dar kartą patvirtintų informaciją apie tai, jog high-end klasės Kepler atstovų debiutas ne veltui perkeltas arčiau pavasario

2 komentarai (-ų)

  1. zet parašė:

    hm… idomu idomu

  2. zet parašė:

    idomu, koks prieaugis bus


Kitos kategorijos naujienos