Acer Iconia Tab A510 su Tegra 3 pasirodys balandį už €500


Keturių branduolių procesorių turėsiantis planšetinis kompiuteris Acer Iconia Tab A510 buvo pristatytas parodoje CES 2012. Įrenginys tapo antruoju kompanijos keturių branduolių procesoriaus savininku po Acer Iconia Tab A700. Dabar gi pasirodė detalesnė informacija apie Iconia Tab A510 pasirodymą rinkoje ir preliminarią kainą.

Resurso TabletCommunity teigimu, artimiausiu metu Acer Vokietijoje surengs spaudos konferenciją, kurioje oficialiai praneš apie Iconia Tab A510 pasirodymo prekyboje datą ir rekomenduojamą kainą. Tačiau jau dabar šaltinis praneša, kad tai įvyks jau balandžio mėnesį, o kaina sudarys apie 500 eurų (~ 1730 lt).

Priminsime, jog Acer Iconia Tab A510 turi 10,1“ įstrižainės 1280×800 raiškos ekraną, keturių branduolių nVidia Tegra 3 procesorių, 1 GB operatyvios atminties, dvi kameras, 16 GB duomenų kaupiklį. Planuojama taip pat pristatyti ir 32 GB bei 64 GB versijas. Planšetinis kompiuteris dirbs su Android 4.0 Ice Cream Sandwich.

Vienas komentaras

  1. aurimas parašė:

    Na siek tiek netiesos parasete, o gal tiksliau perpublokavote is kito resurso 🙂 siaip esu jau ji nusipirkes ir naudojuosi apie menesi, skustis negaliu, esu visai pilnai patenkintas. Siaip sis modelis yra oficialiai skirtas olimpinem zaidinem 🙂 jis turi tik 32 gb kaupikli, bei micro slota, kas meginsite apziureti si modeliuka labai nenustebkite kad nera labai jautrus, cia yra 3 jautrumo lygiai kuriuos galite nusistatyti 🙂 baterija kaip ir skelbiama islaiko labai ilgai, manyciau net daugiau nei 15 valandu 🙂 zinoma nemeginau tiek laiko ziureti vien filmus, bet internete narsau gal aktyviai 🙂


Kitos kategorijos naujienos