Intel Xeon gaus integruotą profesionalią grafiką


Nors nemažai entuziastų integruotą Intel HD grafiką vadina „balastu“, vis tik mikroschema pakankamai gerai susidoroja su įprastomis biuro užduotimis. Savo ruožtu, Intel nusprendė, jog visai neblogai būtų integruoti grafiką ir į darbo stotims skirtus Xeon procesorius.

Kaip teigia resursas VR-Zone, būsimi Ivy Bridge architektūros procesoriai, priklausantys serijai Intel Xeon E3-12×5, o taip pat kai kurie Sandy Bridge modeliai galės pasigirti integruotu GPU Intel HD Graphics P3000. Pastarasis sprendimas turėtų išstumti iš rinkos pradinio lygmens profesionalią diskretinę grafiką.

Svarbiu sprendimo su raide „P“ (Professional) nuo „paprasto“ Intel HD Graphics 3000 skirtumu taps sertifikatai, kurie gauti iš profesionalams skirtą programinę įrangą (AutoCAD, SolidWorks, 3Ds Max, SolidEdge, RevIT, Adobe Photoshop CS5 ir Premiere) gaminančių kompanijų.

Taip pat pateikta skaidrė, kuri demonstruoja Intel HD Graphics P3000 ir NVIDIA Quadro FX 580 (su GPU G96) palyginimo rezultatus. Kaip matome, Intel nenusileidžia savo konkurentui, o kai kuriose disciplinose ir lenkia.

Jei Intel vidiniai testai atitiks realybę, HD Graphics P3000 taps maloniu procesoriaus papildymu, tuo tarpu už profesionalias pradinio lygio vaizdo plokštes (pavyzdžiui, NVIDIA Quadro FX 580 ar AMD FirePro V3800) teks sumokėti ne vieną šimtą litų.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos