Kanados pirkėjai vietoj iPad 2 gaudavo molinį muliažą


Apie įdomų sukčiavimo atvejį, susijusį su populiariuoju planšetiniu kompiuteriu Apple iPad, pranešė resursas CTV News.

Šaltinio teigimu, išradingi sukčiai įsigytus iPad 2 pakeisdavo panašaus svorio moliniais muliažais, iš naujo gražiai supakuodavo į dėžutę ir kaip nepatenkinti pirkėjai grąžindavo atgal pardavėjui. Tokiu būdu šie moliniai iPad tekdavo kitiems pirkėjams, kurie to net neįtardavo. Įdomu tai, jog sukčiai nepatingėdavo papildomai apipavidalinti molinį muliažą, uždėti atitinkamą prekės ženklą ir ranka parašyti keletą svarbių specifikacijų.

Pranešama, jog fiksuota informacija apie mažiausiai kelias dešimtis tokių atvejų, tai įvykdavo šventinių pardavimų dienomis, o moliniai „iPad“ buvo rasti tokiuose dideliuose prekybos tinkluose, kaip Future Shop, Best Buy ir Walmart. Įdomu tai, jog parduotuvių vadyba nesivargindavo patikrinti, kas gi iš tikrųjų yra grąžinamoje pakuotėje, o tai ir leido sukčiams užsidirbti.

Nukentėjusiems pirkėjams, gavusiems molinį muliažą, aišku, buvo kompensuota, tuo tarpu prekybos tinklai Future Shop ir Best Buy pareiškė, jog pradėtas tyrimas dėl minėtų sukčiavimo atvejų.

Tai jau ne pirmas atvejis, kai žmonės vietoj planšetinio kompiuterio iPad gauna muliažą. 2011 m. rugsėjo mėnesį jau rašėme, jog amerikietė sugebėjo įsigyti medinį „iPad“. Tiesa, tas atvejis buvo mažiau subtilus, nei dabartinis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos