Išsamiau apie Nokia Lumia 910 ir Samsung Galaxy S III


Pasirodė nauji gandai apie ruošiamus išmaniuosius telefonus Nokia Lumia 910 ir Samsung Galaxy S III. Šį kartą resursas Unwired View publikavo vieno analitiko pranešimus, kurie pastebėti tinkle Twitter.

Galbūt taip iš tikrųjų atrodys Samsung Galaxy S III?

Viename iš pranešimų minimas įrenginys su HD ekrano raiška, 12 MP kamera ir Android 4.0, o debiutas numatytas Barselonoje, parodoje World Mobile Congress 2012. Taip pat paminėtas keturių branduolių 1,5 – 1,6 GHz procesorius. Kadangi dar viena naujiena buvo susijusi su Samsung Galaxy S III, tai buvo padaryta išvada, jog minėtos specifikacijos priklauso būtent šiam įrenginiui (kiti gandai minėjo panašias specifikacijas).

Kitose žinutėse minimi suomių kompanijos Nokia ketinimai gegužės mėnesį Europos rinkoje išleisti naują modelį Nokia Lumia 910 su 12 MP kamera, tad visai neaišku, kas bus su Nokia Lumia 900, kuri turėtų Europoje pasirodyti birželio mėnesį. Kartu keliamas klausimas, kam bus reikalinga Nokia Lumia 910 gegužės mėnesį, jei balandžio mėnesį pasirodys Samsung Galaxy S III?

4 komentarai (-ų)

 1. Gedas parašė:

  abu bus nereikalingi, kai iphone 5 pasirodys 🙂

 2. xxx parašė:

  O kol pasirodys iphone 5 jau samsung isleis dar galingesni Galaxy 4.o visi apple gerbejai nusipirke 4s tuoj begs pirkti 5 uz 3 stukas.Apgailetini reklamos aukos.Nebereikala Apple milziniskus pelnus zeraisi is tu dunduku nes jie nesupranta is kur tokie pelnai.Juk permokat tris kartus.

  • Karvė parašė:

   Ne be reikalą mokyklos suolą iškeitei į bulvių lauką, ne be reikalą.

  • Fingerling parašė:

   Lai permoka nors ir 8 kartus, man nei šilta nei šalta, ne mano pinigai. Jei jie nori tokio daikto, tai ir įsigyja. Man asmeniškai nėra reikalo puikuotis prieš kitus koki brangų telefona turiu kišenėje.


Kitos kategorijos naujienos