nVidia Kepler grafika pasirodys ir ultrabookuose


Iki šiol buvo manoma, jog reikalavimai korpuso storiui, svoriui ir autonominio darbo trukmei nepalieka šansų diskretinei grafikai surasti savo vietą ultrabook tipo nešiojamuose kompiuteriuose.

Be to, procesoriai su integruota grafika pasiekė tokį lygį, jog daugumai bazinių užduočių diskretinė grafika nereikalinga. Ypatingai tai gerai pastebima AMD hibridinių procesorių linijoje, kurie visame pasaulyje, kompanijos teigimu, išplatinti 30 mln. vienetų tiražu.

Vis tik resursas Fudzilla, remdamasis savo nuosavais šaltiniais, praneša, jog ultrabookai su Intel Ivy Bridge galės turėti nVidia Kepler šeimos diskretinę grafiką. Tikimasi, jog atitinkamus produktus išleis kompanijos Acer ir ASUS.

Tas pats resursas praneša, jog Kepler šeimos mobilių grafinių adapterių tiekimas nešiojamų kompiuterių gamintojams jau prasidėjo. nVidia nori mobilių Kepler sprendimų anonsą suderinti su 22 nm Intel procesorių Ivy Bridge debiutu, kurie, kaip jau žinome, turėtų pasirodyti jau balandžio pradžioje.

Šiuo metu nVidia užėmusi gana didelę dalį mobilios grafikos rinkos kaip tik didelio Sandy Bridge procesorių populiarumo dėka, taigi nVidia nenori prarasti šanso ir toliau sėkmingai plėtoti savo verslą su Ivy Bridge pagalba.

Šaltinis: TipTop.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos