Pig Chase – žaidimas kiaulėms ir žmonėms


Pamirškite Angry Birds ir kitas pramogas su virtualiais gyvūnais. Dabar galėsite pažaisti su… tikromis kiaulėmis!

Taip, mes nemeluojame! Žaidimas Pig Chase, skirtas planšetinio kompiuterio iPad savininkams, leis jums žaisti su visiškai realiais „paršiukais čiukais“. Projektą sugalvojo britas Clemens Driessen iš Londono universiteto Karališkojo koledžo, taip pat prisidėjo olandų programuotojų komandos iš Vageningo universiteto bei Utrechto menų mokyklos.

„Cekavnos“ gali būti ir kiaulės

Žaidimo Pig Chase ypatumas – apjungta žaidimo erdvė. Dabartinė koncepcinė versija, kuri vis dar tobulinama, siūlo žmonėms ir kiaulėms apjungti jėgas, kad būtų galima nutransportuoti švytintį rutuliuką iš taško „A“ į tašką „B“. Žmogus naudoja iPad, o kriuksintys gyvūnai – didelį sensorinį ekraną, kuris įtaisytas kiaulidėje. Kaip visa tai atrodo, galima pamatyti žemiau pateiktame vaizdo klipe.

Kiaulės gana adekvačiai ir dažnai net su nemažu susidomėjimu seka šviesos efektų paįvairintą rutuliuką, o tuo viskas ir paremta. Žaidimo kūrėjai įsitikinę, jog „panaši mechanika leis geriau suprasti šių gyvūnų kognityvinius sugebėjimus.“ Perspektyvoje naudojama technologija gali sudominti ir kitus namų gyvūnijos atstovus…

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos