Samsung Series 5 pastebėta nVidia GeForce 600M grafika


Resursas Brightsideofnews (BSN) gana vėlai, tačiau vienas pirmųjų, publikavo fotografijas, gautas parodos CES 2012 metu.

Kaip teigia BSN žurnalistai, vienas iš informatorių pranešė, jog kai kuriuose Samsung nešiojamuose kompiuteriuose naudojama nVidia Kepler grafika. Aišku, buvo nuskubėta tai patikrinti, ir iš tikrųjų – Samsung Series 5  modeliuose atrasti GeForce 600M serijos adapteriai.

Pavyko surasti keletą nešiojamų kompiuterių, kurie turėjo keletą skirtingų nVidia diskretinių adapterių: 550P5 ir 550P7. Vienas modelis, BNS žurnlistų teigimu, yra 28 nm Kepler sprendimas, tuo tarpu kita mobili vaizdo plokštė – tik pervadintas 40 nm Fermi produktas. Bent jau tokios išvados priėjo BSN atstovai. Abu nešiojami kompiuteriai palaikė nVidia Optimus technologiją.

Sprendžiant iš matomų parametrų, N13P-GT yra vidutinio lygmens grafika, turinti 96 CUDA procesorius, GPU dirba 405 MHz taktiniu dažniu. Įdomu tai, jog jei palyginti šią vaizdo plokštę su GeForce GT 630 GPU (dirbančiu 475 MHz dažniu), esančiu nešiojamame kompiuteryje 550P7, galima pamatyti, jog abi jos turi tiek pat CUDA procesorių.

N13P-GT dirba su sumažintais taktiniais dažniais, bet turi tiek pat operatyvios atminties – 2 GB DDR3, veikiančios 1800 MHz dažniu. Taigi prieita išvados: charakteristikų panašumas rodo, jog N13P-GT yra ne kas kita, o diskretinė grafika su Kepler (GK107) architektūra, tuo tarpu GeForce GT630 – tai ne kas kita, o pervadintas Fermi adapteris.

Tiesa, tai tik spėlionės, kadangi N13P-GT gali būti ne kas kita, o pervadintas, tačiau iš OEM segmento atėjęs grafinis adapteris, o ateityje dėl apkarpytų parametrų, pavyzdžiui, bus tituluotas GeForce GT625.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos