Apple iPad 3 gaus 4 branduolių procesorių ir palaikys LTE


Serija neseniai publikuotų ir kol kas nepatikrinų fotografijų leidžia teigti, jog trečios kartos Apple iPad gaus keturių branduolių procesorių Apple A6 ir ketvirtos kartos mobiliojo ryšio tinklų 4G LTE palaikymą. Fotografijos padarytos šaltinio, kuris teigia, jog turi iPad 3 prototipą.

Paviešinta informacija nurodo tuos pačius kodinius pavadinimus J1 ir J2 (iPad3,1 ir iPad3,2), kurie priklauso naujam planšetiniam kompiuteriui ir apie kuriuos dar lapkričio mėnesį rašė taivaniečių resursas DigiTimes.

Paskutinė gi naujiena skelbia, jog modeliai skiriasi tik bevielio ryšio galimybėmis: viena trečios kartos iPad versija palaiko tik Wi-Fi, tuo tarpu antroji yra daug universalesnė – yra tiek Wi-Fi modulis, tiek ir GSM/CDMA/LTE technologijas palaikantis modemas.

Resursas DigiTimes anksčiau teigė, jog skirtingi modelių pavadinimai reiškia visiškai skirtingas iPad versijas su skirtingos įstrižainės ekranais ir techninėmis charakteristikomis. Dabar gi reikia manyti, kad to nebus, tačiau visą tiesą sužinosime tik po oficialaus anonso.

Taip pat nurodytose nuotraukose matyti, jog iPad 3 gaus naują keturių branduolių procesorių, kuris turi numerį S5L8945X (rinkoje šis procesorius žinomas kaip Apple A6). Galima priminti, jog dabar rinkoje esantis A5, naudojamas iPad 2, turi numerį S5L8940X, o modelis A4 – S5L8930X.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos