Paskutinieji iš Symbian: telefonai Nokia 803 ir Nokia 801


Pasirodė informacija iš karto apie du išmaniųjų telefonų modelius, kurie pretenduoja tapti „paskutiniais iš Symbian klano“. Abu dar nepristatyti oficialiai, tačiau, matyt, anonsas jau ne už kalnų. Kalbama apie telefonus Nokia 803 ir Nokia 801.

Informacija apie šiuos Symbian telefonus labai persipynusi, tad galima padaryti išvadą, jog arba jie nelabai skiriasi tarpusavyje, arba kalbama apie vieną ir tą patį įrenginį, tik sumaišytos markiruotės. Minėti telefonai pretenduoja pakeisti dabartinį Nokia N8.

Taigi apie viską iš pradžių. Resursas SmartphoneGeeks publikavo porą nuotraukų ir detalų Nokia 801 charakteristikų aprašymą. Dar daugiau, šaltiniui pavyko gauti Twitter žinutę apie tai, jog telefonas yra realus ir iš tikrųjų ruošiamas debiutui.

Šaltinio teigimu, Nokia 801 dirbs su naujausia Symbian platformos Belle versija, turės 4“ įstrižainės 640×360 (?) raiškos AMOLED ClearBlack ekraną, vieno branduolio 1,4 GHz procesorių, 512 MB operatyvios atminties, 12 MP kamerą su autofokusavimo galimybe, dviguba LED blykste ir FullHD 1080p filmavimo galimybe, palaikys NFC.

Antrasis šaltinis, Boy Genius Report, iš patikimų ir „vertų pasitikėjimo“ šaltinių gavo duomenų apie Nokia 803, kuri, anot šaltinio, tikrai taps paskutiniąja Symbian atstove. Savo ruožtu šaltinis BGR teigia, jog Nokia 803 dirbs su Symbian Belle OS, turės 4“ įstrižainės AMOLED ekraną, HDMI sąsaja, micro-SIM ir NFC palaikymą. Kas svarbiausia, BGR tvirtinimu, Nokia 803 gaus vieną iš didžiausią sensorių (greičiausiai kalbama apie integruotą kamerą), kokius tik apskritai turėjo mobilieji telefonai. Tikimasi, jog „paskutinysis“ Symbian atstovas pasirodys gegužės mėnesį.

Šaltinis: TipTop.lt

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos