Kai meilė alui pagimdo poreikį naujoms technologijoms


Šį kartą pakalbėsime apie alaus ir technologijų simbiozę. Kartu pasitelksime trumpus, bet nuotaikingus alaus daryklos Hahn vaizdo klipus.

Pirmasis iš jų analizuoja problemą, kaip nusinešti pilną alaus bokalą nuo baro iki savo staliuko, kai aplinkui galybė žmonių. Problema žinoma, taigi reikia imtis priemonių: tam reikalui sukurtas manipuliatorius, kuris turi padėklą alui, o stabilizacijos sistema visose ašyse neleidžia išlaistyti alaus ne tik tada, kai tave pastumia, tačiau galima netgi šokti, grojant muzikai:

Kaip puikiai žinome, bare nusipirkus alaus bokalą, paprastai galima gauti ir popierinį apvalų padėkliuką, ant kurio paprastai statomas tas pats alaus bokalas. Tačiau kartais iškyla problema, kai pakėlus bokalą, padėkliukas lieka ne ant stalo, o prilimpa prie dugno ir keliauja burnos link. Kartais jis nukrenta ant kelnių ir jas išterlioja, tačiau kartais tai tiesiog nervina. O gal vis tik bus surastas sprendimas? Juk šiandien technologijos taip toli pažengusios…

Alus ir atitinkama užkanda (pavyzdžiui, sūdyti riešutai) yra neatsiejami dalykai. Kartais žmogaus tinginystė sukuria poreikį turėti komplektą „All-in-One“: jau dabar yra komplektai, kai šalia alaus parduodami ir maišiukai su kepta duona. Tačiau kartais ir tai, pasirodo, yra per daug valios ir pastangų reikalaujantis darbas. Sprendimas – alus ir užkanda viename.

Šaltas alus – tai garbės reikalas. Jis turi būti šaltas tiek šaltą žiemą, tiek ir karštą vasarą. Antru atveju viskas yra kiek komplikuočiau. Technokratai ir čia atranda metodų, kaip viską pataisyti. Tačiau…. kartais tiesiog paprasčiau paimti šaltą alų ir jį išgerti nelaukiant, kol jis sušils (o gamtoje galima pasinaudoti tekančios upės ar upelio pagalba).

Dar vienas, bet gana keistas poreikis – matyti savo alų tamsoje. Šiuo atveju turbūt galioja vienintelis patarimas: būti visuomet kartu su savo gaivinančiu gėrimu ir jo niekur nepalikti. O jei jau palikai, padės tik draugai (išgerti).

Galiausiai paliečiamas ir toks amžinas klausimas, kaip priešprieša tarp moters ir vyro. Karo laukas – šaldytuvas. Kartais tenka susidurti su dilema, kam turi tekti daugiau vietos: dietiniams produktams (suprask, gražiai moters figūrai) ar tikro vyro gėrimui (suprask, alui). Mokslas ir technologijos gali padėti, bet… Matyt, šis klausimas išliks aktualus dar ilgus metus.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos