40 proc. planšečių savininkų svajoja apie aparatinę klaviatūrą, bet…


…bet jos neperka. Tai parodė analitikų kompanijos NPD Group atliktas tyrimas, kuriame iš visų apklaustųjų planšetinių kompiuterių savininkų pareiškė, jog programinės klaviatūros jiems neužtenka. Tačiau aparatinės klaviatūros pirkimas, kaip buvo išsiaiškinta, taip ir lieka kalbomis.

Įdomu tai, jog absoliuti dauguma iš apklaustųjų nori turėti prie planšetės nuolat prijungtą aparatinę klaviatūrą, kažką panašaus į tai, ką turi didelės sėkmės nesulaukęs ASUS Eee Pad Slider, ir pažymi kaip variantą bevielę arba prijungiamą klaviatūrą. Reikia pažymėti, jog dauguma tarp esančių rinkoje planšetinių kompiuterių neturi galimybės prijungti aparatinės klaviatūros, tačiau jei ir yra tokios, siūlomos kaip papildomas priedas, jos nėra populiarios. Tas pats galioja ir toms klaviatūroms, kurioms planšetėse skirta speciali aparatinė jungtis.

Jei kalbėti apie pačių planšetinių kompiuterių populiarumą tarp vartotojų, tai didžiausia dalis apklaustųjų (taip pat apie 40 proc.) linkę pirkti modelius su  10“ įstrižainės ekranu. Tokia tendencija atsispindi ir pačių planšečių pardavimuose, teigia analitikai iš NPD Group.

Vienas komentaras

  1. toj parašė:

    iseis win8 reiks gamintojui pardavinet su fizine klava jei nores imust windoze i savo plancete. Siaip zadu pirkt pats bet butent tokio ir noreciau su prijungiama fizine klava. Yra toks asus transformer bet as noriu su windoze, taigi palauksiu dar kol iseis win8


Kitos kategorijos naujienos