VLC media player 2.0.1: ištaisyta virš 120 klaidų


Nekomercinė organizacija VideoLAN išleido eilinę populiaraus multimedia grotuvo VLC media player versiją 2.0.1, kurioje ištaisyta daugybė klaidų, pastebėtų po finalinės versijos 2.0.0 pasirodymo.

Priminsime, jog palaikomi formatai MPEG, AVI, ASF/WMV/WMA, MP4/MOV/3GP, OGG/OGM/Annodex, Matroska (MKV), WAV (įskaitant DTS), DTS, AAC, AC3/A52, nespaustą DV, FLAC, FLV (Flash), MXF, MIDI/SMF, dalinai – RealMedia, ir t.t.

Kaip jau žinote, VLC media player turi savo integruotus kodekus, todėl nereikia diegti papildomų rinkinių, kaip K-Lite Codec Pack ir pan.

Nauja VLC versija, kuri minimaliai skiriasi savo numeracija, turi gausybės klaidų pataisymus (projekto puslapyje jų priskaičiuojama apie 120). Taip pat atsirado formato MxPEG palaikymas, taip pat patobulinta operacinei sistemai Mac OS X skirtos versijos grafinė sąsaja.

Žemiau pateikta nuoroda skirta VLC media player grotuvui parsisiųsti ir skirta operacinėms sistemoms Windows – be varianto su instaliaciniu moduliu, prieinama ir mobili versija, kurios nereikia įdiegti.

 • Parsisiųsti VLC media player for Windows: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastų nuorodų pagalba.

8 komentarai (-ų)

 1. praeivis parašė:

  Tiek daug pataisyta, o garso tai nesugebejo sutvarkyt (nes kai duodi garso mazdaug 150% tai plerpia:() gryzau atgal prie 1.1.11

  • Fingerling parašė:

   O tu isitikines, kad tai ne tavo garso posisteme? Nes pas mane ant laptop’o viskas puikiai „neplerpia“..

  • Karvė parašė:

   Plerpimas paprastai reiškia, kad garsiakalbiai „neišneša“. Ypač kai garsą padidini virš 100%…

   Prisijunk ausines ar išorinius/galingesnius garsiakalbius, beveik neabejoju, kad problema išnyks.

 2. geekas parašė:

  Statyk tu ka nori, pas mane kolonkes kokybiskos, bet padidinus nuo 120% kazkur taip pat yra plerpimo garsas. Beje, jis neteisingai parase. Plerpia ne pacios koloneles, o garsas nesvarus atsiranda lyg plerpianciu koloneliu.

 3. šlept parašė:

  Todėl kad garsą virš 100% kelt yra mažų mažiausiai kvaila. Naudokit operacinės sistemos kontrolus o ne programoj iš dangaus garsą boostinkit. Neaišku ko tie videolan developeriai prisirūkę, bet tokios funkcijos defaultiniam interfeise neturėtų būt.

 4. geekas parašė:

  Tut visiskai teisus. Ta funkcija savsem nereikalinga. As nenaudoju taciau padidinus netycia garsa isgirsti kokybe 😀

 5. ofka parašė:

  jo, už..yso tas garsas, darykit normaliai, šudarankiai.

 6. ofka parašė:

  Ne, tu visiškas neteisus!


Kitos kategorijos naujienos