Naujos vaizdo plokštės reklamą nVidia pradeda nuo laužtuvo


Naujos vaizdo plokštės su Kepler architektūra, kurios debiutas numatytas šio mėnesio pabaigoje, reklamą kompanija nVidia nusprendė pradėti nuo tikrai neįprastų dovanų, kurios buvo išsiuntinėtos teminiams resursams.

Dovanotą laužtuvą, kuris puikiai pritaikytas ir vinims ištraukinėti, reikėtų įvertinti kaip užuominą, jog laikas atlaisvinti vietą savo sisteminiame bloke naujai vaizdo plokštei. Tiesa, užrašas ant įrankio leidžia geriau suprasti, kam jis reikalingas: „Naudoti zombių atveju arba…“

„Viskas aišku“, – pagalvojo žaidimų apie zombius gerbėjai. Tie, kurie nesuprato, paaiškinsime, pasitelkę „Zombių enciklopediją“: laužtuvas – lengvas ir patogus ginklas, kuriuo galima praskelti kaukolę atgijusiam negyvėliui arba atlaisvinti kelią į užbarikaduotą patalpą, siekiant surasti saugią vietą. Gordono Frymeno iš žaidimo Half-Life patirtis patvirtina, jog laužtuvas suteikia pasitikėjimo bet kurioje situacijoje.

Nesinori tikėti, jog NVIDIA GeForce GTX 690 premjera turės tokių rimtų pasekmių, tačiau originalumo stoka reklaminės kampanijos autorių tikrai neapkaltinsi. Ir čia jums ne kokios nors spartinimui skirtos tabletės, kurias su Radeon HD 7770 pristatė AMD marketingo skyrius (žr. iliustraciją žemiau).

3 komentarai (-ų)

  1. guru parašė:

    reikalauju laužtuvo apžvalgos 😀

  2. thermal parašė:

    kokį ten žvėrį nvidia išleis, kad reikės su vinimis jį prikalt prie mb? 🙂

  3. domas parašė:

    nustebciau, jei gtx690 butu lengvute. va dabar pati nvidia uzsimena, jog nauja monstra reikes su montiruote korpuse paremti, kad neislauztu motinines lizdo 🙂


Kitos kategorijos naujienos