Monoblokas Dell XPS One 27 siūlo 27“ ekraną su 2560х1440 raiška


Kompanija Dell oficialiai pristatė savo kompiuterių – monoblokų (All-in-One) asortimento papildymą – aukštos klasės modelį XPS One 27, kuris turi 27“ įstrižainės ekraną su LED pašvietimo, o raiška siekia 2560 х 1440 taškų.

Aparatinės platformos pagrindu gali būti Intel Ivy Bridge architektūros procesorius Core i5-3450S arba Core i7-3770S. grafikos posistemę gali sudaryti tiek Intel HD Graphics 4000, tiek ir NVIDIA GeForce GT 640M su 2 GB operatyvios atminties.

Kompiuteris - monoblokas Dell XPS One 27

Standartinis Dell XPS One 27 operatyvios atminties kiekis sudaro 4 GB DDR3, tačiau yra galimybė praplėsti iki 16 GB. Savo ruožtu, duomenims talpinti gali būti pasiūlytas 1 TB kietas diskas, tuo tarpu iš viso gali būti prieinami iš viso 2 TB. Vartotojai turės galimybę pasinaudoti ir 32 GB talpos mSATA SSD paslaugomis (palaikoma Intel Smart Response technologija). Atsirado vietos ir DVD įrenginiui, kurį galima pagal pageidavimą pakeisti Blu-Ray įrenginiu.

Dell XPS One 27 dar bus galima rasti Full HD web kamerą su dvigubu skaitmeniniu mikrofonu bendravimui per Skype, Wi-Fi 802.11 b/g/n ir Bluetooth 4.0 bevielius modulius, Gigabit Ethernet kontrolerį, keturis USB 3.0 ir du USB 2.0 lizdus, HDMI, 8-in-1 atminties kortelių skaitytuvą, 3,5 mm lizdą ausinėms ir SPDIF išvestį. Operacinės sistemos vaidmenį atlieka Windows 7 Home Premium.

Prekyba monobloku Dell XPS One 27, kuris kainuoja $1399 (~ 3780 lt), prasidėjo Azijos šalių rinkose, po savaitės šis produktas atvyks į JAV, tuo tarpu apie Europos rinką kol kas duomenų nėra, tačiau galima tikėtis, kad artimiausiu metu pasirodys ir čia.

6 komentarai (-ų)

 1. Tomas parašė:

  Mano galva kiek per brangu. Apple iMac atrodo gražesnis, dailesnis, nors ir senesnis modelis, bet parametrais nenusileidžia, o ir kaina ne kuo didesnė.
  Dar bent jau būtų TouchScreen’as…

  • Seven parašė:

   Kam lietimui jautraus ekrano tokiam daikte? Nu nebent statyti kur „prie baro“. Siaip tipiniu atveju jo tikrai nereikia tokiam irenginyje, nes bus tas pats darbinis kompas.

 2. Karvė parašė:

  Šiaip tai gerai, kad yra konkurencija, DELL šaunuoliai.

  Bet lyginti su metų senumo iMac ir aiškinti, kad šitas yra galingesnis yra labai trumparegiška, nes va liko 2-3 savaitės ir greičiausiai tie iMac bus atnaujinti, o jei dar įkals Retina Display tai gali tekti verkti kamputyje tiems lygintojams. Be to ir parduotuves iMac pasieks turbūt greičiau nei šitie DELL’ai.

  • Tomas parašė:

   Lyginimas buvo ne tame, kad palyginti, o tame, kad norėjau pasakyti, jog per brangus tas DELL, kai jo parametrai panašūs kaip seno iMac. Juo lab, tikrai nepirksiu DELL, kai juodoje rinkoje už tuos pačius pinigus gali nupirkti Apple.

 3. Karvė parašė:

  Tokie sprendimai absoliučiai neskirti rinkoms, kur vartotojai kompus perka juodoje rinkoje. Tai rinkai išvis neskirti jokie kompai brangesni nei 3000 Lt.

 4. Diskotopas parašė:

  kodel jus taip negraziai apie LIETUVA?


Kitos kategorijos naujienos