Nešiojami kompiuteriai ASUS Transformer Book gavo sensorinius ekranus


Parodos Computex 2012 „nulinės dienos“ metu ASUS aktyviai anonsuoja savo naujienas, tarp kurių gausu tikrai neįprastų sprendimų, tokių kaip, pavyzdžiui, TAICHI arba Transformer AiO. Prie jų prisijungė ir nešiojamų kompiuterių linija ASUS Transformer Book, kurie turi nuimamus sensorinius ekranus su IPS matrica ir Full HD raiška, tokiu būdu, gali būti pozicionuojami kaip planšetiniai kompiuteriai su x86 architektūros procesoriais.

Naujokų serijai priklauso modeliai su 11,6“, 13,3“ ir 14,1“ įstrižainės ekranais; tai bus gana įdomus papildymas firminėje hibridinių įrenginių Transformer šeimoje su keičiamu dizainu, apie kuriuos jau ne kartą rašėme. Programinės platformos pagrindą, kaip jau įprastą matyti Computex 2012 rodomose naujovėse, sudaro operacinė sistema Windows 8.

ASUS Transformer Book pagrindą sudaro tie patys procesoriai, kaip ir esantys paprastuose nešiojamuose kompiuteriuose, t.y. Ivy Bridge architektūros Intel Core i7, integruota Intel HD grafika, kuri gali būti papildyta ir diskretiniu sprendimu. Galima bus pasirinkti tiek versijas su SSD kaupikliu, tiek ir su tradiciniu kietu disku; operatyvios atminties kiekis gali siekti 4 GB DDR3. Taip pat bus prieinami USB 3.0 lizdai. Kompiuterį naudojant planšetiniu režimu, bus galima naudoti ne tik priekinę, tačiau ir nugarinėje dalyje esančią 5 MP kamerą. Apie kainą ir debiuto datą tradiciškai nieko nepranešama.

2 komentarai (-ų)

  1. Karvė parašė:

    Su x86 ir Windows 8 Transformer pagaliau įgauna prasmę

  2. Fobas parašė:

    įdomu kur bus laikomas procesorius ir visi viduriai… prie ekrano ar klavieturos? nors prie ekrano logiškiau būtų, bet tada įdomu kaip jis stovėtu ant stalo kai ekranas dėl svorio nusvertu klavietūrą.


Kitos kategorijos naujienos