Foxconn vadovas: kaimiečių sukurtam Galaxy S III prieš iPhone 5 bus gėda


Karas ne tik tarp Apple ir Samsung juristų, tačiau ir mobilių sprendimų gerbėjų kuo toliau, tuo labiau aštrėja. Galbūt nuraminti, o galbūt ir įlieti žibalo į ugnį nusprendė Apple kontraktinio gamintojo Foxconn vadovas Terry Gou, kuris šią savaitę davė patarimą tiems, kas dar turi abejonių dėl išmaniojo telefono pasirinkimo. Aišku, kalbama apie dabartinį Samsung Galaxy S III ir būsimą iPhone 5.

Foxconn generalinis direktorius Terry Gou (cultofmac.com nuotrauka)

Resurso China Times, kurį cituoja 9to5Mac žurnalistai, teigimu, bendraudamas su kompanijos akcininkais, Foxconn generalinis direktorius Terry Gou pareiškė, jog prieš naująją iPhone versiją dabartiniam Samsung flagmanui Galaxy S III bus gėda. Be to,  Terry Gou korėjiečių elektronikos gigantą apibūdino kaip „įduodančią“ savo konkurentus, tokiu būdu užsimindamas apie tyrimą, kuris Europoje pradėtas 2010 m.

Tuomet Europos Sąjungos antimonopolinės institucijos „griebė už gerklės“ keturis Taivano televizoriams skirtų LCD matricų gamintojus, kurie buvo apkaltinti bandymu fiksuoti kainas ir taip riboti konkurenciją. Tuomet Samsung sutiko liudyti prieš kitas kompanijas, taip siekdama išvengti rimtų finansinių baudų.

Aš gerbiu japonus, ypač už jų darbų vykdymo ir bendravimo stilių, – teigė Foxconn vadovas. – Skirtingai nei korėjiečiai, jie nesmogs jums į nugarą“. Japonų resurso Kotaku teigimu, kalbėdamas apie korėjiečius, ponas Terry Gou netgi panaudojo išsireiškimą „kaimiečiai“ (įdomu, kaip į tai sureaguos Samsung, kuriai  Foxconn vadovas akivaizdžiai demonstruoja savo nemeilę).

Šiuo metu Foxconn labai daug vilčių deda į bendradarbiavimą su japonų kompanija Sharp. Dar šių metų kovo mėnesį Foxconn investavo į Sharp apie 880 mln. JAV dolerių ir taip gavo 10% Sharp akcijų, vėliau taip pat bus svarstoma apie papildomas galimybes. Be to, Terry Gou už savo nuosavas lėšas įsigijo ir 46,48% Sharp gamyklos Sakai mieste akcijų (gamykla užsiima LCD matricų gamyba). Foxconn vadovo teigimu, ši gamykla savo technologijų lygiu viršija tas, kurias turi Samsung. Kartu buvo išreikštas įsitikinimas, jog nepraeis ir penkerių metų, kai Foxconn ir Sharp aplenks savo amžiną varžovą Samsung.

8 komentarai (-ų)

 1. Karvė parašė:

  Maladiec bičas 😀

 2. teris parašė:

  tikrai nemnau kad Samsung Galaxy S3 bus geda pries ka nors kuri laika, nebent Samsung dabar isleistu dar viena galingesni telefona. o pries apple tai tkrai ne

 3. Leons parašė:

  Dėl Sharp teisingai pastebėta – jie technologiškai labiau pažengę matricų gamyboje nei Samsungas. Dėl Galaxy ir iPhone konflikto – manau iPhone turėtų būti geresnis. Visiems aukštų speficikacijų mylėtojams siūlau galią vertinti pagal benchmarkus – iOS daug geriau optimizuotas todėl ir galingesnis nei Galaxy su labai kreivu Samsungo softu (ji kreivas ne vien smartphonuose – praktiškai viskame).

 4. technikos guru parašė:

  Teisingai pasakyta galaxy s3 tik sleptis pries iphonus

 5. man to Leonas parašė:

  prie ko cia samsungo softas, jei Android sudetas? O samsung matricos – jie lyderiai. Sharp kaip ir Sony patiria nezmonishkus nuostuolius

  • Leons parašė:

   Tuo, jog tą Android kiekvienas gamintojas turi pritaiko prie savo hardware. Nepastebėjai kaip tas pats Android skirtingo gamintojo smartphonuose kitaip atrodo ir elgiasi? No shit sherlock – Samsung daugumą matricų perka iš LG (TV):DD

  • Leons parašė:

   Kalbant apie Galaxy ekranus (Super Amoled) – jie tragiški, iškraipo spalvas. Monitoriuose – net normalaus IPS nesugeba pasiūlyt. Sharp ir Sony patiria nuostolius, nes jų produktai brangesni. Samsungui su LG žadamas panašus likimas, nes Kinija gamina viską dar pigiau. Kinijos gamintojai pamažu darosi pagrindiniai konkurentai korėjiečių.

 6. Vidas parašė:

  AMOLED ekranai itin ryškūs ir todėl pradėjęs nuo Galaxy S jau net nesvarsčiau imdamas S2, o paskui surizikavau LG 4x su paprastu IPS-LCD ir kitą dieną gražinau pardavėjui ir pasiėmiau S3. Lygių ryškumui nėra.


Kitos kategorijos naujienos