Meizu MX 4-core su Fly OS 1.0 debiutuos birželio 30 d.


Kinų elektronikos gamintojas Meizu Hong Konge pristatė naują išmanųjį telefoną MX 4-core, kuris anksčiau buvo žinomas kaip MX Quad-core. Gana svarbus kompanijai aspektas yra tai, jog Meizu pirmą kartą pasinaudos mobiliojo ryšio operatoriaus paslaugomis: Hong Konge juo taps PCCW, kuris 32 GB kaupiklį turinčią telefono versija pardavinės už maždaug $400 (~ 1080 lt), tuo tarpu su atitinkamais planais mobilus įrenginys bus siūlomas nemokamai.

Savo ruožtu, minėto mobiliojo ryšio operatoriaus asortimente pasirodys ir 64 GB išmaniojo telefono versija, kuri be sutarties kainuos maždaug $530 (~ 1430 lt). Naujasis Meizu MX Quad-core, iš esmės, savo išore yra identiškas anksčiau rinkoje pasirodžiusiame Meizu MX, turi 4“ įstrižainės 960×640 raiškos ASV ekraną, 8 MP kamerą su BSI sensoriumi, palaiko technologiją HSPA+, tik jame įdiegtas ne 2, bet 4 branduolių SoC sistema – ARM Cortex-A9 architektūros Samsung Exynos.

Galima pridurti, jog naujokas turės įdiegtą operacinę sistemą Flyme OS 1.0, kuri yra rimtai modifikuota Android 4.0 Ice Cream Sandwich redakcija. Be to, priešingai nei anksčiau teigė įvairūs gandai, Meizu MX Quad-core su Flyme OS vis tik turės prieigą prie sistemos Google Play. Dabar gi išmanųjį telefoną galima rezervuoti, o prekyboje jis pasirodys jau birželio 30 d.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos