Microsoft paneigė gandus, jog kuria firminį telefoną


Tuo metu, kai korporacija Microsoft anonsavo savo planšetinį kompiuterį Surface su operacine sistema Windows 8, iš karto atsirado gandų, jog kitu logišku kompanijos žingsniu turėtų tapti firminis išmanusis telefonas. Vis tik Windows Phone padalinio vadovas Greg Sullivan, gavęs tiesioginį klausimą apie firminio mobilaus WP telefono pasirodymą, taip pat tiesiai atsakė, jog tokių planų kompanija neturi, praneša resursas Slashgear.

Vieni sako, jog „bus“, kiti tai neigia (Slashgear.com nuotrauka)

Microsoft pasirodymas planšetinių kompiuterių rinkoje yra tikrai drąsus žingsnis, mano rinkos analitikai. Programinės įrangos gigantas nepabijojo netgi to fakto, jog nuo jo gali nusisukti jo OEM partneriai (savo nepasitenkinimą jau išsakė kompanijos Acer aukščiausio lygio atstovas). Iš vienos pusės, išmaniojo telefono anonsas iš tikrųjų būtų logiškas žingsnis, tęsiant numatytą strategiją, į ugnį alyvos įpylė analitikas Rick Sherlund, kuris pareiškė, jog vienas iš Microsoft partnerių Azijoje jau turi kontraktą išmaniesiems telefonams gaminti. Tiesa, vis dar nėra aiškumo, ar kalbama apie etaloninį įrenginį, ar apie vartotojams skirtą masinį produktą.

Dabar gi, jei tikėti kompanijos atstovu, belieka tikėtis kažkokių siurprizų tik iš partnerių, kurie buvo paskelbti kaip galimi Windows Phone 8 išmaniųjų telefonų gamintojai. Priminsime, kad jų tarpe yra Samsung, Nokia ir Huawei. Anksčiau jau buvo pasirodžiusi neoficiali informacija apie tai, jog HTC šiuo metu ruošia iš karto tris WP8 telefonus – Zenith, Accord ir Rio. Pirmasis jų pozicionuojamas kaip flagmanas, antrasis – kaip vidutinio, o trečiasis – kaip biudžetinio segmento sprendimas. kitų kompanijų planai, deja, nežinomi.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos