Microsoft Surface Phone 8 konceptas: neišsipildžiusios svajonės


Microsoft dizaineriai, kurie dalyvavo planšetinio kompiuterio Surface projekte, atliko tikrai daug darbo. Šiai dienai jau tikrai aišku, jog korporacija apsiribos tik planšetiniu kompiuteriu, o išmaniųjų telefonų rinkos įsisavinti dar nebandys. Vis tik vokiečių dizaineris su lietuvišku vardu Jonas Daehnert nusprendė pasvajoti, kaip gi galėtų atrodyti firminis Microsoft išmanusis telefonas.

Visos J. Daehnert svajonės „pagimdė“ konceptą Microsoft Surface Phone 8, ir tai yra tik dizainerio darbas, kuris atliktas tikrai profesionaliai. Lyginant su šiuo konceptu, netgi gana gražiai anksčiau atrodę Nokia Lumia 800 ir Lumia 900 dabar atrodo kaip vakarykštė diena. Vokietis paėmė viską, ką geriausio turi Surface, ir sudėjo į išmanųjį telefoną: magnio lydinio korpuso šonai šiek tiek „nupjauti“ 22 laipsnių kampu; garsas išorę „pasiekia“ per grotelių pavidalo nišas.

Jonas Daehnert taip pat su malonumu patikslino ir kai kurias Microsoft Surface Phone 8 koncepto technines specifikacijas. Natūralu, jog dizaineris savo sprendimą mato tik tarp flagmanų. Čia galima rasti keturių branduolių procesorių, 2 GB operatyvios atminties, integruotą 32 GB arba 64 GB duomenų kaupiklį, 1280 x 768 raiškos ekraną (deja, įstrižainės dydis nežinomas), 16 MP raiškos kamera, galinčia filmuoti HD 1080p režimu ir t.t. Dabar, matyt, teks stebėti, kokie gi bus Microsoft Surface pardavimai, tokiu būdu, pamatysime, ar korporacija turi potencialo mobilių įrenginių rinkoje (savo laiku eksperimentas su Zune baigėsi visišku fiasko).

2 komentarai (-ų)

  1. Gintaras parašė:

    Man tai labai gražus daiktas.

  2. Saulius parašė:

    Va cia tai butu dizainas….


Kitos kategorijos naujienos