Nokia išmaniojo telefono su Windows Phone 8 prototipas


Praėjusią savaitę renginio Windows Phone 8 Summit metu Microsoft viceprezidentas Joe Belfiore pademonstravo tam tikras Nokia išmaniojo telefono prototipo funkcijas, tačiau tuo pačiu metu uždraudė žurnalistams artintis prie rodomo įrenginio arčiau, nei dera. Laimei, didelės raiškos sensorių turinčio fotoaparato bei skaitmeninio priartinimo dėka žurnalistams iš resurso Pocketnow pavyko susipažinti su rodytu išmaniuoju telefono iš gana artimos distancijos.

Žinoma, nuotraukos nėra labai ryškios, jose gausų skaitmeninių triukšmų, tačiau bendrais bruožais galima susidaryti įspūdį išmanųjį telefoną su Windows Phone 8. Aišku, nereikia daryti skubotų išvadų: tai yra tik prototipas, sukurtas išskirtinai programinės įrangos testavimui, tuo tarpu aparatinė dalis, artėjant finalinei stadijai, be abejonės, Nokia inžinierių bus smarkiai patobulinta.

Iš esmės, įrenginys labiau primena ne išmanųjį telefoną, o konteinerį aparatinei įrangai su keletu periferinių jungčių ir ekranu priekinėje dalyje. Tikėtina, jog tokia „plytelė“ optimizuota sparčiam komponentų keitimui ir surinkimui, o tai yra gana svarbus aspektas, išmanųjį telefoną testuojant dar prototipo stadijoje. Nuotraukos demonstruoja, jog Windows Phone 8 prototipas šiek tiek primena iPhone 4 su jo metaliniu korpuso apvadu, nugarinėje dalyje galima matyti gana stambų objektyvą ir blykstę. Korpuso viršutinėje briaunoje greičiausiai įmontuotas 3,5 mm lizdas ausinėms, o pats „konteineris“ iš šono atrodo ne itin estetiškai dėl savo didelio storio (savotiška išmanioji Nokia 3310 reinkarnacija).

4 komentarai (-ų)

 1. aik jau parašė:

  Nu tokia plytuke.

  • Marius parašė:

   Panašu, kad telefonas įdėtas į kažkokį dėklą, atkreipkite dėmesį į kameros lęšį.

 2. Karvė parašė:

  Čia prototipas tai tiesiog geležies krūva, pademonstruoti OS galimybes? Nes pagal korpuso dizaino tai atrodo, kad grįžta prie savo sėkmingiausio gaminio – 3310 🙂

 3. popassss parašė:

  na nemanau, kad sis telefonas bus sekmingesnis nei kiti nokia gaminiai, eilinis slamstas ir tiek


Kitos kategorijos naujienos