Samsung Galaxy S III turi problemų su baterija


Aparatinė Galaxy S III dalis puiki, tačiau programinė įranga… (Reuters nuotrauka)

Nežiūrint į tai, jog Samsung išmanusis telefonas – flagmanas Galaxy S III turi vieną geriausių baterijų tokio lygio mobiliuose įrenginiuose, tačiau kai kurie šio telefono savininkai pradėjo skųstis, jog jų Galaxy S III labai greitai išnaudoja turimą akumuliatoriaus resursą.

Resurso XDA-Developers teigimu, išmaniajame telefone yra programinių klaidų, dėl kurių Galaxy S III baterija išsenka daug greičiau, nei tai turėtų įvykti, atsižvelgiant į specifikacijas ir gamintojo deklaruojamą autonominio režimo darbo laiką.

Žurnalistams kreipusis paaiškinimo, Samsung atsisakė pripažinti, jog jos mobiliame flagmane yra kažkokių klaidų, netgi atsižvelgiant į tai, jog kai kurie vartotojai praneša, kad dėl programinių klaidų Galaxy S III baterija netgi „ramybės būsenoje“ išsikrauna „iki 10 kartų greičiau“.

Šaltinio teigimu, ši problema būdinga tik tarptautinei Samsung Galaxy S III versijai – amerikietiškąją ji aplenkė. Natūralu, jog iš karto pasigirdo daugybė raginimų susilaikyti nuo Samsung išmaniojo telefono įsigijimo iki tol, kol gamintojas oficialiai nepripažins, kad tokia problema egzistuoja ir neištaisys jos. Kartu XDA Developers nariai pasiūlė problemos sprendimo būdą, kuris, šaltinio teigimu, padeda susitvarkyti su „žvėrišku“ Galaxy S III apetitu.

2 komentarai (-ų)

  1. Nez parašė:

    Nu tai apple sumokejo tam tikriem zmonem ir dabar skleidzia gandus.

  2. PvK parašė:

    ne gandas, su galaxy note ta pati problema 🙂 4.0.3 androidas kreivas 🙂


Kitos kategorijos naujienos