Apple gali pristatyti naująjį iPhone 5 jau rugpjūčio pabaigoje


Vienas iš Apple naujojo išmaniojo telefono iPhone 5 konceptų

Korporacija Apple gali pristatyti naujos kartos išmanųjį telefoną iPhone kiek anksčiau, nei buvo manoma iki šiol. Jei tikėti informacija, kurią publikavo kinų resursas Sina.com, nurodydamas neįvardintus Apple partnerius iš Taivano, naujojo iPhone 5 debiutas gali įvykti jau rugpjūčio mėnesio pabaigoje (arba pačioje rugsėjo pradžioje) vietoj anksčiau minėto spalio mėnesio.

Šaltinio teigimu, kompanija iš Kupertino paprašė paspartinti iPhone 5 skirtų komponentų tiekimą ir gamybą: „karuselė turėtų prasidėti“ liepos mėnesį, tuo tarpu masinė naujos kartos iPhone gamyba – rugpjūčio mėnesį. Galimai paankstintas naujo Apple išmaniojo telefono debiuto paankstinimas (vietoje IV ketvirčio perkeliama į III) gali būti sąlygotas tiek taktinių, tiek ir strateginių priežasčių.

Pirmiausia, tikėtina, jog Apple taip ketina nepraleisti sezono „Back to school“ pradžios, kai kompiuterinės įrangos produkcijos pardavimai tradiciškai padidėja. Be to, neatmestinas IT giganto noras pagerinti savo ketvirčio finansinius rodiklius, kadangi būtent iPhone 4S debiuto perkėlimas savo laiku negatyviai paveikė Apple III kalendorinio ketvirčio rezultatus. Galiausiai kompanijos iš Kupertino sprendimą gali įtakoti ir spaudimas iš konkurentų pusės, tame Samsung bei jo flagmano Galaxy S III ir kompanijos HTC bei jos flagmano One X. Ar Apple tikrai paankstins iPhone 5 debiutą, parodys tik ateitis (galbūt jai apskritai nėra kur skubėti, kai jos išmanusis telefonas perkamas kaip karšti pyragėliai?)

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos