„Planšetofonas“ Samsung Galaxy Note 2 gali būti išleistas jau rugsėjį


Samsung Galaxy Note pamaina turėtų atvykti jau rugsėjo mėnesį

Paaiškėjo daugiau informacijos apie planšetinio kompiuterio ir išmaniojo telefono hibridą Samsung Galaxy Note 2, kuris savo laiku tapo tikru atradimu ir tam tikra prasme nurodė kryptį, kur turi vystytis aukščiausios klasės mobilūs įrenginiai.

Resurso GSM Arena teigimu, šis „planšetofonas“ su didžiuliu ekranu gali būti išleistas jau rugsėjo mėnesį, tuo metu kai anksčiau jo debiuto buvo tikimasi šių metų spalio mėnesio pabaigoje. Tikėtina, jog taip Samsung stengiasi naujojo produkto pasirodymą suderinti su naujojo iPhone 5 debiutu ir noru aplenkti Apple aukščiausios klasės išmaniųjų telefonų „maratone“.

Antra vertus, neoficiali informacija teigia, jog naujos kartos iPhone pasirodymas gali būti perkeltas į šių metų rugsėjo pradžią ar net rugpjūčio pabaigą (gandai kalba apie rugpjūčio 30 d.). Grįžtant prie Samsung Galaxy Note 2, reikia pažymėti, jog jis turi gauti 5,5“ įstrižainės Super AMOLED ekraną su 1680 x 1050 taškų raiška, tiesa, pats ekranas bus siauresnis, nei dabartinės Galaxy Note versijos. Tokiu būdu, įrenginys pasižymės daug labiau ištempta forma, kuri turėtų priminti Samsung Galaxy S III.

Iš kitų pagrindinių Samsung Galaxy Note 2 specifikacijų galima paminėti firminį korėjiečių procesorių Exynos 5250, kuris turi du ARM Cortex-A15 archtektūros branduolius, taip pat 2 GB operatyvios atminties (kai kurie gandai teigia, kad bus tik 1,5 GB), 8 MP kamerą nugarinėje dalyje, taip pat asiras 4G LTE mobiliojo ryšio palaikymas. Kadangi Google jau anonsavo savo naująją operacinę sistemą Android 4.1 Jelly Bean, galima tikėtis, jog Galaxy Note 2 bus apginkluotas būtent šia versija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos