Prasidėjo prekyba Corsair AX1200i maitinimo bloku, žinoma ir kaina


Mažų mažiausiai trys mėnesiai praėjo nuo to momento, kai buvo anonsuotas maitinimo blokas Corsair AX1200i. Kaip ir buvo žadėta, rugpjūčio mėnesį kompanija prekiauti šia savo naujiena, kuri pirmiausia skirta kompiuterių entuziastams ir itin galingų, žaidimams skirtų kompiuterių gerbėjams.

Nors iš pradžių atidžiai slėpta, tačiau tapo žinoma ir paskutinioji naujojo Corsair produkto charakteristika – kaina. Gamintojas maitinimo bloką AX1200i, kuris gali pasigirti visais 1200 W, įvertino $349 (~ 980 lt).

Už šią sumą pirkėjas gauna įrenginį su skaitmeniniu maitinimo posistemės valdymu, sertifikatu 80 PLUS Platinum ir moduline kabelių sistema. Įdomia Corsair AX1200i savybe yra galimybė gauti informaciją apie temperatūrą, elektrinės dalies parametrus ir bloko efektyvumo lygį realiu laiku, o taip pat valdyti 140 mm ventiliatoriaus darbą (tam reikalui pagelbės firminė technologija Corsair Link).

Entuziastai taip pat įvertins maitinimo bloko programavimo galimybę: vartotojas, pavyzdžiui, galės pasirinkti schemą tarp vienos +12V linijos ir kelių, kartu pasirinkti šių linijų apsaugos nuo perkrovimo lygius nepriklausomai viena nuo kitos.

Priminsime, jog maitinimo blokui Corsair AX1200i suteikiama firminė septynerių metų garantija, o tai dar kartą patvirtina gamintojo įsitikinimą savo gaminio kokybe ir patikimumu.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos