EVGA SuperNOVA NEX1500: maitinimo blokas be kompromisų


Kompanija EVGA papildė savo produktų linijos Classified asortimentą nauju maitinimo bloku, kuris vadinasi SuperNOVA NEX1500 Classified. Šis yra skirtas užkietėjusiems kompiuterių entuziastams ir spartinimo fanatams, kuriems reikia galios be kompromisų.

Naujokas gali visiškai patenkinti net ir pačių įnoringiausių vartotojų poreikius, kurie savo kompiuteryje naudoja ekstremalius komponentų rinkinius. Nominali naujojo maitinimo bloko galia sudaro 1500 W, tačiau funkcijos Overclock Mode dėka, esant artimoms ribinėms apkrovoms, galia gali padidėti iki 1650 W.

Komplekte taip pat bus galima rasti firminę programėlę SuperNOVA, kuri suteikia prieigą prie plačių konfigūravimo galimybių, įskaitant voltažų monitoringą, esamas apkrovas kiekvienoje atskiroje linijoje, sunaudojamos energijos kiekį, efektyvumą, taip pat suteikiama galimybę reguliuoti ventiliatoriaus apsukas, pasinaudojant vartotojo profiliais.

Kaip ir dera šios klasės produktui, EVGA SuperNOVA NEX1500 Classified sukurtas, naudojant tik aukščiausios kokybės japoniškus kondensatorius, taip pat pilnai atitinka sertifikato 80 Plus Gold reikalavimus, tuo tarpu naudingumo koeficientas yra 90% lygyje.

Iš kitų ypatybių naujasis maitinimo blokas gali pasigirti šiais bruožais:

  • +12V linijos kontrolė ir konfigūravimo galimybė;
  • Modulinė kabelių konstrukcija;
  • Apsauga nuo įtampos šuolių;
  • Konfigūracijų su keliomis vaizdo plokštėmis palaikymas (NVIDIA SLI, AMD CrossFire);
  • Aukštos kokybės ventiliatorius su reguliavimo galimybe (gamintojas – Sanyo Denki);
  • Galimybė persijungti tarp darbo režimų su viena ir keliomis išvesties linijomis;
  • Gamintojo suteikiama firminė 10 metų garantija.

Maitinimo blokas EVGA SuperNOVA NEX1500 Classified jau prieinamas prekyboje, jog rekomenduojama kaina sudaro $450 (~ 1260 lt).

 

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos