AMD Vishera procesoriai bus pristatyti spalio 23 d.


Užuominų apie AMD Vishera procesorius atsiradimas el. parduotuvių kainininkuose leidžia kalbėti apie jų anonso artumą. Tiesa, naujienose kiek dažniau pasirodo informacija apie AMD ketinimus pristatyti hibridinius Trinity procesorius, skirtus stacionarioms sistemoms, o FX serijos atstovai vis dar lieka šešėlyje.

Kolegos iš resurso X-bit labs, pasitelkę savo anoniminius šaltinius, išsiaiškino, jog procesorių AMD Vishera su Piledriver architektūra anonsas įvyks spalio 23 d. Bent jau šią dieną pasirodys pirmieji keturi šios šeimos modeliai – FX-8350, FX8320, FX-6300 ir FX-4300. Šie procesoriai patrauklūs tuo, jog gali dirbti motininėse plokštėse su lizdu Socket AM3+. Preliminariais duomenimis, Vishera produktyvumo lygis, lyginant su Bulldozer atstovais, išaugs maždaug 10-15%. Pagrinde spartos prieaugį lems padidėję taktiniai dažniai.

Kartu kitas resursas, dabar jau čekų OBR-Hardware, yra įsitikinęs, jog kompanija AMD pasiruošusi pristatyti savo Vishera modelius arba pirmąją spalio mėnesio savaitę (tuomet būtų publikuotos pirmosios apžvalgos), arba to paties mėnesio 18 dieną. AMD FX-8350 procesorių egzempliorius apžvalgininkai jau gauna šiuo metu, serijiniai procesoriai turėtų būti ankstyvosios C0 revizijos.

 

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos