Pasirodė pirmieji Apple iPhone 5 reklaminiai TV klipai


Pasirodė pirmieji Apple išmaniojo telefono iPhone 5 reklaminiai vaizdo klipai, kuriuos įgarsinti buvo paskirta aktoriui Jeff Daniels. Panašu, jog korporacijos atstovai gerai pažįstamo aktoriaus balse kažką neįprasto, tačiau kodėl buvo pasirinktas būtent jis? Reikia tikėtis, jog ne dėl vaidmens 1994 metų filme „Bukas ir Bukesnis“, kur Jeff Daniels nusifilmavo kartu su puikiai pažįstamu Jim Kerry.

Matyt, šis aktorius buvo pasirinktas dėl jo paskutinio vaidmens seriale „The Newsroom“, kuriame jis išskiria nepastoviu charakterius, tačiau širdyje trokšta pakeisti pasaulį į gerąją pusę. Dabar korporacija Apple jau nebe tokia idealistė, tačiau noras kurti prestižinius produktus, kurie gali padaryti įtaką visai industrijai, leidžia kompanijai pasigirti puikiais finansiniais rezultatais.

Taigi pereikime prie reklaminių klipų. Pirmoji teigia, jog iPhone 5 ekrano formatas ir dydis puikiai tinka žmogaus rankos fiziologijai, o tai leidžia lengvai valdyti išmanųjį telefoną vien tik nykščiu, laikant telefoną vienoje rankoje. Dauguma konkurentų, kurie neapgalvotai išleidžia išmaniuosius telefonus su daug didesniais ekranais, matyt, sugeba įkasti į alkūnę ir savo reklamoms kruopščiai renkasi žmones su fiziologiškai deformuotomis viršutinėmis galūnėmis.

Antroji reklama skirta galimybei daryti aukštos raiškos panoramines nuotraukas, o tai dar vienas iPhone 5 privalumas. Rodos, reklamos autoriai norėjo pasakyti, jog jei reikės nufotografuoti ilgą grupę žmonių, reikės labai daug sūrio.

Trečiasis vaizdo klipas tvirtina, jog iPhone 5 nepaklūsta fizikos dėsniams. Norėtųsi tikėti, jog išmanusis telefonas bus nepaklusnus ir visuotiniam traukos dėsniui, jei tik bus numestas iš didelio aukščio, nors… kažkas už nugaros sufleruoja, jog Apple šio dėsnio įveikti nepavyko.

Paskutinė reklama kalba apie tai, jog naujosios ausinės, kurias galima rasti kartu su iPhone 5, turi idealią formą. Tokiu būdu, jei jos netinka konkrečiam vartotojui, reikėtų skųstis savo ausimis. Aišku, visa tai puikiausiai pataisoma – juk turime puikiai išvystytą plastinės chirurgijos industriją.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos