ASUS Padfone 2 gaus 4.7“ ekraną ir Snapdragon S4 Pro


Tapo žinoma nauja informacija apie hibridinį išmanųjį telefoną ASUS Padfone 2, kurio oficiali prezentacija turėtų įvykti šių metų spalio 16 d. Šį karta naujų duomenų šaltiniu tapo mobilaus įrenginio pakuotė, kurios nuotrauka neseniai pasirodė kinų forume Mobile01 ir kuri, šaltinio teigimu, savyje turės būtent ASUS Padfone 2 (modelis A68).

Sprendžiant iš pakuotės nurodomų specifikacijų, pats išmanusis telefonas turės 4,7“ įstrižainės Super IPS+ ekraną su 1280 x 720 taškų raiška bei galingiausią kompanijos Qualcomm procesorių Snapdragon S4 Pro, kuriuo jau gali pasigirti kompanijos LG išmanusis telefonas Optimus G (pastarojo produktyvumo lygį mes jau galėjome įvertinti kiek anksčiau).

Naudojama vieno kristalo SoC mikroschema turi 4 skaičiavimų branduolius, dirbančius 1,5 GHz taktiniu dažniu, ir Adreno 320 grafiką, taip pat įdiegta 2 GB operatyvios atminties, o tokiu spartos lygio ASUS Padfone 2 turėtų užtekti netgi veikiant kaip planšetiniam kompiuteriui, į kurį išmanusis telefonas gali pavirsti specialaus modulio su sensoriniu ekranu dėka. Be to, iš pateikiamų specifikacijų matyti 13 MP raiškos kamera su auto fokusavimo galimybe, Full HD įrašymo galimybe ir LED blykste, 1,3 MP raiškos kamera priekinėje dalyje, ketvirtos kartos mobiliojo ryšio standarto LTE palaikymas, tuo tarpu už maitinimą atsakinga 2140 mAh talpos baterija.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos