Avira Antivirus 2013 – naujos galimybės ir papildoma apsauga


DėmesioTai yra kompanijos pranešimas spaudai, už kurį atsako pati kompanija. www.faceit.lt neatsako už tokio pranešimo turinį bei jo jame esančios informacijos tikslumą.

Internetas vis daugiau įsilieja į kiekvieno iš mūsų gyvenimą. Saugumo sprendimai privalo keistis kartu su besikeičiančiu gyvenimo stiliumi ir prisitaikyti prie naujai atsirandančių grėsmių. Iki šiol Avira sprendimai buvo skirti tik kompiuterių apsaugai. Naujosios versijos orientuotos į vartotoją, jo aplinką, socialinius tinklus, veiklą internete. Jose bus pabrėžtinai išskirta tėvų kontrolė, leidžianti apsaugoti vaikus nuo interneto pavojų.

Naujos integracijos ir patobulinimai

1. Socialinių tinklų integracija

Su socialinių tinklų priemone, jūs galėsite stebėti savo vaikų veiklą internete. „Social Network Protection“ technologija patikrina vaikų socialinių tinklų paskyrų komentarus, nuotraukas ir kitą info. Ieškoma informacijos, kuri gali turėti įtakos jūsų arba jūsų vaikų reputacijai, neigiamai veikti jūsų atžalas ar kitaip kelti joms pavojų. Meniu kairėje pusėje atidarys puslapį, kuriame yra nuorodos į „SocialShield“ svetainę. Svetainė bus atidaryta numatytojoje sistemos naršyklėje.

2. Išplėstas Vaikų apsaugos modulis

Vaikų apsaugos modulyje pridėta saugaus naršymo funkcija. Jos pagalba galima priskirti atskirą vaidmenį kiekvienam Windows vartotojui kompiuteryje. Kiekvienam vaidmeniui galima nurodyti leidžiamus arba draudžiamus tinklalapius, jų kategorijas arba interneto turinį. Taip pat galima nustatyti kasdienius naršymo internete laikotarpius ir terminus. Ankstesnės versijos Vaikų apsaugos modulis su tinklalapių klasifikavimu ir interneto prieigos kontrole dabar yra kaip atskira funkcija.

3. „Android“ saugumo integracija

Avira ne tik apsaugo jūsų kompiuterius nuo kenkėjiškų programų ir virusų, bet saugo ir išmaniuosius telefonus su „Android“ operacine sistema. „Android“ programoje yra įdiegtos pagalbinės savybės vagystės ar pametimo atvejais. Naudojant Avira „Android“ saugumą, taip pat galite blokuoti nepageidaujamus skambučius arba SMS. Tiesiog įtraukite telefono numerį į juodąjį sąrašą ir jis jums daugiau netrukdys. Meniu kairėje pusėje atidarys puslapį, kuriame bus nuorodos į „Android“ saugumo svetainę. Svetainė bus atidaryta numatytojoje sistemos naršyklėje.

4. „Experts Market“ ekspertų rinkos integracija

„Experts Market“ yra naujas portalas, jungiantis vartotojus su kompiuterių problemomis ir IT ekspertus, galinčius padėti tas problemas išspręsti. Avira visada siekė kurti suprantamus ir vartotojui draugiškus produktus. Tačiau kartais atsiranda sudėtingų problemų, kurias galėtų įvertinti ir išspręsti tik IT ekspertai. Naudojant Avira Internet Security bus galima prieiti prie IT ekspertų duomenų bazės ir gauti pagalbą (nemokamą ir mokamą) sprendžiant kompiuterio ir programinės įrangos problemas.

5. Išplėstinė apsauga Avira „debesijos“ (Avira Protection Cloud) pagalba.

„Avira Protection Cloud“ savybę turės tik mokami produktai. Po įdiegimo bei kartą per savaitę, programa inicijuos greitą sistemos tikrinimą ir lygins gautus rezultatus su esančiais Avira „debesyse“. Taip bus pagerintas nežinomų grėsmių aptikimas, kartu sumažinant naujinimų informacijos kiekį bei sistemos resursų panaudojimą.

6. Naujoji „SearchFree“ įrankių juosta naršyklei

Tai mokamų produktų diegimo metu pasirenkama opcija (nemokamoje versijoje įdiegiama privalomai). Avira „SearchFree“ naršyklės įrankių juosta padeda vartotojui saugiai naršyti internete, taip pat įgalina vykdyti greitas internetinio turinio paieškas.

7. Žiniatinklio saugos patarėjas

Ši savybė susijusi su „SearchFree“ naršyklės įrankių juosta. Įdiegus juostą, joje galima rasti „Calling Id“ mygtuką bei informacinį lauką. Informaciniame lauke pranešama apie naršyklėje atidaryto tinklalapio patikimumą (nuo saugaus iki rizikingo), o paspaudus „Calling Id“ mygtuką gaunami duomenys apie svetainės savininką, jo adresą ir kita išsami informacija.

8. Naršyklės stebėjimo blokavimo programa

Ši funkcija iš tikrųjų yra Abine kompanijos produktas „Do Not Track Plus“ (www.abine.com). Skelbimų ir socialinių tinklų portalai seka jūsų veiklą internete. Jie žino apie jūsų lankomas svetaines ir kaip dažnai jūs ten svečiuojatės… ir jie žino, kas JŪS. Šis priedas blokuoja stebėjimą, taigi galite naršyti laisvai ir saugiai.

9. Tinklo aplankų apsauga

Anksčiau tik Avira Professional saugojo ir tikrino aplankus tinkle. Dabar tai gali ir Avira Premium bei Avira Internet Security programos.

Naujas produktas – Avira Internet Security Plus

Geriausia Avira apsauga nuo virusų, pašto šiukšlių ir sukčiavimo susivienijo su naujuoju kompiuterių priežiūros ir tinkinimo produktu „Avira System Speedup“. Jūsų kompiuteryje pastoviai kaupiasi įvairios programos, įvykių žurnalai, nepageidaujamos bylos, slapukai ir kitoks šlamštas. Visa tai bereikalingai naudoja kompiuterio resursus. „Avira System Speedup“ drąsiai eina ten, kur vartotojas negali ar nedrįsta ir saugiai, bei kruopščiai šalina nenaudojamas programas ir bylas, optimizuoja Windows aplinką, kad jūsų kompiuteris veiktų greitai ir sklandžiai.

Be naujų galimybių produktuose yra nemažai smulkesnių patobulinimų, dar labiau optimizuota grafinė sąsaja.

Kartu su komerciniais produktais atnaujintas ir nemokama versija „Avira Free Antivirus“. Joje atsirado naujų (reikia pripažinti, tikrai naudingų) galimybių. Pirma, antivirusinė nuo šiol atsinaujina kas 6 valandas vietoj vieno karto per parą. Sutikus įdiegti nemokamą naršyklės įrankių juostą Avira SearchFree, atjungiamas reklaminis langas, kuris pasirodydavo kiekvieną kartą, kai tik antivirusinė atsinaujindavo.

Parsisiųsti Avira 2013 13.0.0.2677 iš oficialaus gamintojo puslapio:

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

3 komentarai (-ų)

 1. Remigijus parašė:

  Viena iš mano mėgstamų antivirusinių, kalbu apie Free Antivirus’ines. Pats naudojau ilgą laiką, dabar esu perėjęs prie avast’o.
  Jei neklystu Avira’os produktai „suvartoja“ daugiau kompiuterio resursų. Bent jau man taip pasirodė.

 2. Ori parašė:

  O mane tai galiausiai užp….o ta nuolat iššokanti reklama, perėjau prie Microsoft Security Essentials. Tenka vis dėl to pripažint, kad Avira kažkaip geriau darbuodavosi, MSE labai ilgai skenuoja, skanuojant kompą labiau apkrauna.

  • Saulius parašė:

   Reklama galima padaryti kad nelystu i akis… Googleje pilna temu, del reklamos pasalinimo..


Kitos kategorijos naujienos