Android skirta Google Chrome gavo x86 procesorių palaikymą


Operacinei sistemai Android skirta naršyklė Google Chrome gavo atnaujinimą, kurio dėka ši gali pasigirti palaikanti x86 suderinamus procesorius. Tai reiškia, jog naršyklė pagaliau galima būti įdiegta į tuos įrenginius, kurie veikia su Intel Medfield procesoriais. Kol kas tokių įrenginių oficialiai išleista tik šeši, tarp jų galima paminėti neseniai debiutavusį išmanųjį telefoną Motorola RAZR i.

Kadangi korporacija Intel planuoja Atom procesoriais aprūpinti kuo didesnį kiekį Android išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių, Google mobilią naršyklę bus galima naudoti kuo didesniame skaičiuje įvairių įrenginių.

Atnaujinta naršyklė Chrome taip pat gavo eilę pataisymų ir patobulinimų, kurie turėtų padidinti darbo stabilumą. Naršyklė gavo vaizdinės medžiagos Youtube valdymo pilno ekrano režime funkciją, o patys vaizdo klipai rodomi netgi tuomet, jei telefonas buvo užblokuotas, o vėliau atblokuotas.

  • Atsisiųsti Android skirtą Google Chrome iš Google Play: nuoroda

Dėmesio: nuorodos veikia naujienos publikacijos metu. Tinklalapis www.faceit.lt neatsakingas iš pakeitimus trečių šalių serveriuose, taip pat už padarytą žalą tos programinės įrangos, kurią parsisiuntėte, pasinaudoję www.faceit.lt rastomis nuorodomis.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos