Galaxy S III galės pasinaudoti išorine 9000 mAh baterija


Be jokios abejonės, viena iš silpniausių visų išmaniųjų telefonų – flagmanų silpnoji pusė yra jų baterija, kurios kartais neužtenka netgi parai. Deja, Samsung flagmanas Galaxy S III taip pat nėra išimtis. Kad būtų padidintas įrenginio darbo laikas, P. Korėjos kompanija Samsung sukūrė išorinį 9000 mAh talpos akumuliatorių, kurio dėka bet kuriuo momentu galima įkrauti savo mobilų įrenginį.

Išorinė baterija turi plastikinį korpusą, svoris sudaro 189 gramus, matmenys – 93 х 64 х 22 mm. Priekinėje dalyje yra keturi LED diodai, kurie parodo baterijos įkrovimo lygį. Viršutinėje dalyje yra keletas jungčių, iš kurių viena (USB) skirta įrenginiui pakrauti, o kita (microUSB) – pačiam baterijos blokui įkrauti. Taip pat įdiegtas ir įjungimo/išjungimo mygtukas.

Nors naujasis baterijos blokas suteiks daugiau mobilumo Galaxy S III vartotojams, tačiau kol kas nėra visiškai jokios informacijos apie tai, kada išorinis akumuliatorius pasirodys prekyboje ir kiek jis kainuos būsimiems savininkams.

Vienas komentaras

  1. supersonic parašė:

    Geras įrenginys kelionėse, bet negi neįmanoma tobulinti akumuliatorių galingumo arba balansuoti telefono veikimo, kad naudotų mažiau baterijos resursų?


Kitos kategorijos naujienos