Dabartiniai Intel Medfield procesoriai nepalaiko 4G LTE


LG išmanieji telefonai su Intel Medfield platforma kol kas negali pasigirti LTE palaikymu

Kol kas kompanija Intel išmaniųjų telefonų gamintojams siūlo tik vieną SoC mikroschemą. Sprendimas žinomas kodiniu pavadinimu Medfield ir šiandien šį procesorių galima sutikti šešiuose mobiliųjų telefonų modeliuose, kurie vis tik siūlomi labai ribotam regionų skaičiui. Medfield plėtrai trukdo tik dalinis procesoriaus suderinamumas su populiariomis Android aplikacijomis, o taip pat sąlyginai nedidelė procesoriaus sparta.

Kaip teigia resursas TechCrunch, dar vienu Intel Medfield trūkumu tapo nerealizuotas mobiliojo ryšio standarto LTE palaikymas. Ši informacija buvo patvirtinta vieno iš aukšto rango Intel atstovų Sumeet Syal, kuris taip pat paskubėjo patikinti visuomenę apie tai, jog gigantas aktyviai dirba prie naujos SoC versijos, kurioje atsiras ir LTE. Tiesa, visa tai įvyks ne anksčiau kaip 2013 m.

Be to, Intel ketina išspręsti ir Medfield produktyvumo problemą, kurią lemia tai, jog mikroschemos viduje yra tik vienas skaičiavimų branduolys, tuo metu kai ARM partneriai gali pasigirti arsenale turintys keturių branduolių procesorius. Sumeet Syal teigimu, dviejų branduolių Medfield platforma išmaniuosius telefonus pasieks greitu metu, be to, naujame procesoriuje atsiras ir Hyper-Threading technologijos palaikymas. Tai leis dviejų branduolių procesoriui duomenis apdoroti keturiais programiniais srautais.

Šiandien Intel yra patenkinta savo ekspansija išmaniųjų telefonų rinkoje, vadindama šešis komercinius produktus sėkmingu debiutu. Ateityje mums pažadėta daugiau įrengini ir sprendimų, tačiau kol kas Intel negali savo ketinimų patvirtinti konkrečiais faktais.

Komentuoti nebegalima


Kitos kategorijos naujienos