iPhone 5 vartotojai skundžiasi probleminiu Retina ekranu


Oficialus penktos kartos Apple išmaniojo telefono debiutas įvyko praėjusį penktadienį, o pirmieji mobilaus įrenginio savininkai jau praneša apie pirmąsias problemas, kurios daugumoje atvejų yra susijusios su ekranu. Priminsime, jog analogiška situacija buvo stebima ir su pirmąja iPhone 4S partija, kai buvo skundžiamasi dėl pageltusių dėmių įvairiose ekrano vietose.

Kalbant apie iPhone 5, kai kurie vartotojai pastebėjo „burbulus“, kurie atsiranda stipriau paspaudus sensorinį ekraną. Kiti pasakoja apie mirgėjimą bei problemas su ryškumu, kurio lygis įvairiose ekrano srityse skiriasi. Kol kas neaišku, kiek daug iPhone 5 vartotojų palietė ši problema, tačiau Youtube jau pasirodė pirmieji vaizdo klipai su trumpais bėdų aprašymais.

Beje, kai kurie vartotojai praneša ir apie netolygų iPhone 5 ekrano pašvietimą, o vienas iš išmaniojo telefono vartotojų Apple forume publikavo pranešimą, kuriame teigiama, jog jo ekrano viršutinėje ir apatinėje dalyse yra „banguotos juostos, kurios šiek tiek keičia savo spalvą“. Kompanija Apple tradiciškai nieko nepakomentavo šio ir kito pranešimų.

2 komentarai (-ų)

  1. Nepatenkintas parašė:

    Nieko naujo…

  2. nokis parašė:

    uztad as ir pirksiu nokia lumia, o ne sita sh 🙂


Kitos kategorijos naujienos